9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

В Україну прийшла велика міжнародна рекламна мережа InMobi

Це дозволить українським рекламодавцям отримати доступ до однієї з найбільших міжнародних мереж in-app реклами

Як повідомили в блозі компанії, мережа InMobi передала права на продаж реклами в Україні, РФ, Білорусі, Казахстані та низці інших країн на користь Admixer, повідомляється в блозі компанії. Це дозволить українським рекламодавцям отримати доступ до однієї з найбільших міжнародних мереж in-app реклами.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «AIN».

InMobi – міжнародна компанія, заснована в 2007 році в Індії. За час роботи проект отримав фінансування на $320 млн. Серед інвесторів числиться конгломерат SoftBank. Зараз компанія має представництва в 12 країнах.

Охоплення InMobi в Україні становить 7,3 млн користувачів смартфонів, а це близько 50% всіх мобільних інтернет-користувачів. За даними Admixer, загальна інтернет-аудиторія в Україні налічує 21,4 млн осіб, або 70% від населення країни. З них мобільними пристроями користуються 16,7 млн. За рік цей показник виріс на 40%.

У рекламному інвентарі доступні 22 000 популярних додатків. Рекламодавцям будуть доступні мультимедійні формати: горизонтальні та вертикальні відео на весь екран, відео зі статичними заставками, 360° – матеріали.

Серед варіантів оплати реклами: за перегляд, клік або установку. Дані по рекламній кампанії інтегровані з панеллю Gemius, а стандартні функції InMobi можна купити через Admixer.TradeDesk.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають