9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

В Україні з’явився дослідницький центр Google

У компанії Google офіційно з’явився R&D-центр в Україні. Створювати новий напрямок будуть на базі компанії CloudSimple, яку у листопаді минулого року Google купила разом з офісом в Києві. Тепер співробітники київського офісу CloudSimple стали співробітниками київського офісу Google. Досі український Google був зайнятий тільки роботою з місцевими рекламодавцями – тепер він став 3-м з офісів Google в регіоні з R&D центром. Два інших знаходяться у Польщі та Угорщині, а офіс з розробки Google Росія був закритий у 2014-му році.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AIN.UA.

Київський офіс CloudSimple знаходиться в БЦ «Астарта». Наразі там працює близько 30 осіб. Компанія позиціонує себе як VMWare-as-a-Service in Public Clouds. Продукти компанії VMWare дозволяють створити віртуальні машини на фізичних серверах. Віртуалізація дозволяє в межах одного фізичного сервера розгортати кілька незалежних і ізольованих проектів, а також спростити процес міграції між серверами.

Ми можемо підтвердити, що CloudSimple приєднався до Google Cloud, що допоможе нам в роботі з поліпшення інтегрованого рішення для міграції VMware по рахунок розширення підтримки та додавання нових можливостей для користувачів. Більше інформації на нашому блозі, – повідомили представники Google в Україні

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають