9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

В Україні з’явилася можливість робити оплату через Viber

Компанія Mastercard та Rakuten Viber оголосили про запуск в Україні сервісу грошових переказів Moneytou. Відтепер для того щоб перевести гроші комусь із знайомих, не потрібно знати номер карти – досить, щоб він просто був у списку контактів в месенджері.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AIN

Послуга Moneytou працює з віртуальним гаманцем Masterpass: в нього можна додавати карти будь-яких українських банків. Щоб переводити гроші через Viber необхідно мати карту українського банку та номер Viber, зареєстрований на українського мобільного оператора. Щоб перевести гроші комусь зі списку контактів у Viber, потрібно у вікні чату в поле над клавіатурою вибрати іконку Gif +, а потім — сервіс “Moneytou” зі списку. У компанії обіцяють незабаром змінити інтерфейс чату та додати іконку перекладів.

Якщо у користувача не зареєстровані карти в гаманці Masterpass, то потрібно це зробити, вказавши номер карти, її назву, CVV2-код та термін дії. У процесі реєстрації доступ до даних запросять сервіси-партнери Mastercard: NeoPay та Edenlab. Після вказаних дій можна вибрати опцію «Відправити переказ». Щоб перевести гроші, потрібно буде обрати карту, з якої спишуться кошти, вказати суму переказу, та підтвердити переказ кодом безпеки з SMS або повідомлення в банківському додатку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають