9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

В Україні запустили платформу для навчання цифровій грамотності (відео)

Міністерство цифрової трансформації запустило освітню онлайн-платформу з навчання українців цифровій грамотності.

Передає Національний Промисловий Портал з посланням на сторінку Міністра Михайла Федорова у Facebook

Є проєкти, які змінюють країну. Сьогодні ми запускаємо освітню онлайнплатформу з навчання цифрових навичок українців. Кожен повинен мати право на безкоштовну освіту в цій сфері. Згодом це стане нашою національною конкурентною перевагою. Навчатися можна буде і в будь-якій комп’ютеризованій бібліотеці за нашою програмою, – зазначив Міністр

Навчання здійснюватиметься у формі серіалу, перший сезон якого вже можна побачити на освітній платформі в додатку “Дія”. До 30 січня платформа працюватиме у тестовому режимі, після чого відбудеться офіційна презентація.

Є проєкти, які змінюють країну. Сьогодні ми запускаємо освітню онлайн платформу з навчання цифрових навичок українців. Кожен повинен мати право на безкоштовну освіту в цій сфері. Згодом це стане нашою національною конкурентною перевагою. Навчатися можна буде і в будь-якій комп'ютеризованій бібліотеці за нашою програмою.Краща методологія, інтеграція зірок.Мета: навчити 6 000 000 українців за 3 роки.Дія: цифрова освіта — https://osvita.diia.gov.uaДо 30 січня працюємо в тестовому режимі. Далі офіційна презентація.Долучайтеся! Діліться з тими, кого любите!Дякую кожному партнеру, всій команді! Ви чемпіони!В рамках «Держава в смартфоні» Володимир Зеленський.

Опубліковано Михайлом Федоровим Понеділок, 20 січня 2020 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають