9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

В Україні запустили фабрику зі складання бюджетних дронів-камікадзе для НГУ

Нацгвардія запустила спільно з благодійною організацією “Хвиля’91” фабрику зі складання БПЛА-камікадзе.

Передає Промисловий Портал з посиланням на Sundries.

Собівартість виробництва одного безпілотника становить 200 доларів. Таким чином, один ударний дрон обходиться вдесятеро дешевше за комерційний коптер Mavic 3. Це стало можливим завдяки прямим поставкам комплектуючих з Азії.

Вантажопідйомність дрона становить 1,2 кг. Українські інженери створили для безпілотника систему скидання боєприпасів. Крім цього, вони вдосконалили самі боєприпаси з метою збільшення потужності ударів. У Telegram-каналі благодійної організації стверджують, що вироблені на фабриці БПЛА-камікадзе вже використовуються українськими військовими на передовій.

blank
Дрон проєкту “Хвиля’91”

Проєкт був запущений українськими “айтішниками”. Запуск фабрики з випуску безпілотників обійшовся їм у 2 млн грн. За словами Дмитра Скляра, який очолює агентство інтернет-маркетингу Netpeak, БПЛА-камікадзе є витратним матеріалом. У зв’язку з цим їхні поставки ЗСУ мають здійснюватися на регулярній основі.

Скляр додав, що забезпечення українських військ літальними апаратами можливе лише за умови запуску їх серійного виробництва. Він висловив переконання в тому, що ініціатива Нацгвардії та “Хвиля’91” зробить Україну на один крок ближче до перемоги над державою-терористом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають