9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

В Україні запустили литовський сервіс грошових переказів для фрілансерів

Сервіс дозволяє здійснювати перекази на карту з карт європейських банків

Литовський проект UAB Findo Finansai запустив мобільний додаток Fin.do. Додаток дозволяє робити перекази з карти на карту – у тому числі, з карт зарубіжних банків, для чого потрібно підв’язати свою карту (у відправника теж має бути встановлений цей додаток). Компанія-розробник зареєстрована в Литві, але в команді є розробники з України, Польщі та Ізраїлю.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

Сервіс працює з європейськими картами. Можливість роботи з картками США та Канади знаходиться в стадії розробки. Зараз додаток існує тільки під iOS. Android-версію обіцяють випустити у вересні-жовтні цього року. Комісія за переказ з карт, випущених в Європі, становить 1,5%.

За словами творців програми, Fin.do не є платіжною системою, це IT-компанія, яка передає MasterCard запити своїх користувачів для перекладу, тобто гроші не проходять через її рахунки, перекази йдуть безпосередньо від банку до банку. Компанія передає всі дані по карті платіжного сервісу, у самій компанії залишиться тільки частковий номер карти (перші 4-6 і останні 4 цифри), а також термін її дії. Крім того Fin.do не дає банкам проводити подвійну конвертацію при платежах. Зараз доступна тільки можливість переказу коштів з карт MasterCard для Європи, перекази з Visa планують запустити лише у 2019 році.

Розробники програми також анонсували можливість виведення коштів на карти ФОП з карт Payoneer.

За підсумками консультацій з банками, податкової, юристами і бухгалтерами, такі транзакції вважаються легальними, і можуть декларуватися як дохід, з якого стягується 5% з обороту ФОПа, – повідомляє Жана Дар, CEO проекту.

Відразу після запуску ліміт для грошового переказу в день складає 70 євро, але його обіцяють розширити до 500 євро в день або 1000 євро на місяць для одного відправника. Для одержувача лімітів немає. Також компанія планує ввести ID-верифікацію, що дозволить збільшити ліміт переказів до 10 000 євро в місяць.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають