9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

В Україні запущено перший цифровий гаманець

blankКомпанія MasterCard заявила про спільний запуск з Кредобанком першого в Україні цифрового гаманця.

Він отримав назву KredoPay і був реалізований на платформі MasterСard Enablement Digital Service (MDES), говориться в офіційному повідомленні платіжної системи. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ПромПолітІнформ.

За допомогою нового гаманця люди зможуть зберігати свої картки MasterCard в цифровому форматі. Після цього для здійснення платежу достатньо буде докласти смартфон до POS-терміналу, який підтримує безконтактну функцію (на них написано PayPass).

Для користування мобільним NFC-гаманцем, українцям потрібно завантажити додаток KredoPay на смартфон і додати дані своєї картки MasterCard. Додаток буде доступно для мобільних пристроїв з версією програмного забезпечення Android 4.4 KitKat і вище і підтримкою технології NFC.

У MasterСard уточнили, що на поточний момент Android користується нашій країні найбільшим попитом – її підтримує 66% смартфонів.

У платіжній системі запевняють, що платформа MDES, представлена ​​в 2013 р, застосовує сучасні методи захисту платежів: криптографії, стандарт EMV, біометрії і маркери – одноразові цифрові коди для шифрування даних карти при оплаті. Її використовують емітенти та сервіси цифрових гаманців в США і в 18 європейських країнах.

Останні новини:

Зараз читають