9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

В Україні запрацювала революційна безкоштовна послуга на iGov

Це означає, що інформацію про доходи тепер можна отримати у кілька кліків. Відповідь на запит про доходи приходить тільки в електронній формі.

Починаючи з 4 липня, на онлайн-порталі державних послуг iGov з’явилася нова опція оперативного отримання інформації про своїх офіційних доходах. Про це на своїй сторінці в Facebook написав координатор онлайн-порталу iGov Дмитро Дубілет. Повідомляє Національний промисловий портал.

За його словами, нова послуга працює по всій країні, у всіх регіонах.

«Отже, ми пройшли складну інтеграцію з реєстрами і сервісами Податкової службою, і тепер кожен громадянин України може в кілька кліків отримати інформацію про своїх офіційних доходах. Повна назва послуги: «Запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків», – написав Дубілет.

Він також зазначив, що для того, щоб скористатися сервісом, знадобиться електронно-цифровий підпис (поки працює тільки особистий підпис, а не посадової особи підприємства).

«Ви заповнюєте просту форму, вибираєте термін, за який вам потрібні дані (від 1-го кварталу 2014 року) і чекаєте, коли вам на пошту прийде документ (від десяти хвилин до 1-2 днів). Зараз відповідь на запит приходить тільки в електронній формі. У майбутньому ми сподіваємося розширити цю послугу і зробити так, що громадянин зможе вибрати між електронним виглядом (як зараз) і довідкою в паперовому вигляді. Само собою, послуга безкоштовна», – підкреслив Дубілет.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають