9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

В Україні відкрили безкоштовну школу для IT-спеціалістів

На території інноваційного парку UNIT.City з’явилася ще одна безкоштовна школа для IT-фахівців

Нова безкоштовна школа Cyber ​​School готуватиме спеціалістів з кібер-безпеки, яких ще називають «білими» хакерами, середня зарплата яких в Україні за даними DOU становить $ 1300. Навчання стартує в грудні 2018 року і триватиме 5 місяців.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

Для участі в програмі кандидати повинні володіти базовими технічними знаннями і навичками програмування. Відбір учнів відбуватиметься на конкурсній основі та включатиме в себе онлайн- та оффлайн-тестування, співбесіду, а також експрес-курс. На цьому етапі виберуть 40 кращих студентів, які почнуть повноцінне навчання в січні 2019 року. Навчання проводитиметься повністю англійською мовою.

Школу Cyber ​​School заснували доцент кафедри інформаційної безпеки КПІ Олексій Барановський, співзасновник української спільноти білих хакерів Hacken Єгор Аушев та творець uData School та керуючий партнер UNIT.City Дмитро Єрьомін.

В Україні близько 40 вищих навчальних закладів щорічно випускають IT-фахівців, а професіоналів в сфері кібербезпеки все одно не вистачає. І поки студенти закінчують університети – актуальність даних втрачається, з’являються нові виклики, до яких ці випускники просто не готові, – пояснив Барановський.

За словами Єрьоміна, на сьогодні в Україні всього кілька сотень професіоналів в сфері захисту інформації (що не заважає їм бути серед кращих в світі). Завдання школи – в десятки разів збільшити їх число.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають