9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

В Україні проходять навчання з кібербезпеки Bug Bounty за підтримки США

В Україні розпочалися навчання з кібербезпеки Bug Bounty за підтримки CRDF Global.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Українські фахівці, які забезпечують кібербезпеку в країні, пройдуть п’ятиденне навчання зі створення комплексного захисту комп’ютерних систем.

Ціль проєкту спрямована на навчання основних суб’єктів забезпечення кібербезпеки України та працівників критичної інфраструктури.

Освітній проєкт був організований Національним координаційним центром кібербезпеки при Раді нацбезпеки й оборони України та CRDF Global.

Протягом п’яти днів відбудуться лекції з проведення пентестів об’єктів критичної інфраструктури, створення комплексної системи захисту таких об’єктів і посилення технічних спроможностей.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року на новоствореній кафедрі захисту інформації та кібербезпеки Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова (ЖВІ) відкрили кіберполігон.

Як повідомили фахівці НВЦ «Інфозахист», кіберполігон – це хаб, де курсанти та студенти можуть проводити дослідження та відпрацьовувати заходи протидії гібридним впливам у кіберпросторі, де можна займатись науковими розробками, проводити практичні заняття та організовувати змагання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають