9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

В Україні перевірили роботу системи спеціального зв’язку на випадок посилення агресії РФ (відео)

У Держспецзвʼязку перевірили готовність системи спеціального зв’язку на випадок посилення військової агресії проти України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України провела навчання на яких перевірила готовність своїх підрозділів забезпечувати комунікацію в разі нового вторгнення військ Росії на територію нашої країни.

Відповідне відео тренувань було оприлюднено у відеохостингу YouTube:

У комплексному тренуванні системи спеціального зв’язку були використані понад 200 одиниць рухомої техніки.

“Застосовувалися зокрема, комплексні апаратні Д–14МУ, станції Р-414МУ, рухомі вузли спеціального зв’язку, рухомі абонентські комплекси спеціального зв’язку”, – йдеться у повідомленні служби.

До тренувань були залучені понад три тисячі військовослужбовців Держспецзвʼязку.

blank
Навчання Держспецзвʼязку. Фото: пресслужба Держспецзв’язку

Минулого року повідомлялося, що Україна переоснащує територіальні вузли урядового зв’язку на нові польові комплексні апаратні машини Д-14МУ. Виготовляє ці апаратні вітчизняне підприємство «Київприлад».

Тоді голова Держспецзв’язку відвідав київський завод, де ознайомився з роботою комісії Адміністрації Держспецзв’язку з прийому чергової партії польових комплексних апаратних Д-14МУ.

blank
Польова комплексна апаратна машина Д-14МУ Фото: пресслужба Держспецзв’язку

Прийом партії польових комплексних апаратних Д-14МУ відбувався в рамках поступового переозброєння територіальних вузлів урядового зв’язку Держспецзв’язку сучасними цифровими засобами урядового зв’язку.

Україна переоснащує територіальні вузли урядового зв’язку в рамках підписаного у жовтні 2019-го року контракту між Адміністрацією Держспецзв’язку та Державним підприємством «Київприлад» на постачання польових комплексних апаратних зв’язку.

Надходження нових комплексів зв’язку підвищує якість та надійність урядового польового зв’язку, а також сприяє розширенню сучасних сервісів, які надаються всім категоріям абонентів урядового зв’язку – від Верховного Головнокомандувача до посадових осіб військових командувань у польових умовах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають