9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

В Україні будуватимуть мережу “розумних доріг”

Сьогодні Міністерство інфраструктури, Міністерство цифрової трансформації, “Укравтодор”, Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв’язку та інформатизації і українська Інтернет-асоціація підписали Меморандум про співпрацю у сфері розвитку широкосмугового доступу до мережі Інтернет на об’єктах транспортної інфраструктури.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Впровадження мережі “розумних доріг” – це майбутнє транспортної галузі. І перше, що необхідно для реалізації цього завдання — це якісний зв’язок, який буде проходити уздовж автомобільних доріг загального користування державного значення”, – повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За словами міністра, під час капітального ремонту цих доріг одною з вимог до замовника хочуть ввести розвиток необхідної інфраструктури для проведення кабельної лінії електрозв’язку і забезпечення широкосмугового доступу до інтернету.

“Це дозволить впроваджувати інтелектуальні транспортні системи, які дуже важливі для підвищення безпеки в транспорті та запобігання можливих ДТП, моніторингу руху та ефективного управління транспортними потоками”, – додав Криклій.

Відзначається, що відповідно до Меморандуму, всі його сторони будуть здійснювати співробітництво у напрямку впровадження інтелектуальних транспортних систем і їх створення на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

“Зокрема, при здійсненні закупівель робіт з капітального ремонту цих доріг “Укравтодор” буде забезпечувати включення в вимоги до замовників положень, спрямованих на розвиток широкосмугового доступу в інтернет, а також розвитку інфраструктури, необхідної для проведення кабельної лінії електрозв’язку”, – підсумували в МІУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають