9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

В Україні створили бота-бухгалтера

Компанія ЛІГА:ЗАКОН і компанія-творець PatentBot Juscutum створили чат-бот ReporTax для ФОП. На даний момент сервіс доступний для ФОП третьої групи.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЛІГА:ЗАКОН.

Бот-бухгалтер самостійно розраховує та сплачує податки, а також подає звітність до держорганів. Також бот нагадує і пояснює проблемні податкові питання.

Наш чат-бот ReporTax спілкується з підприємцями простою, зрозумілою мовою прямо в смартфоні та легко вирішує бюрократичні питання. Бюрократія не має стояти на заваді старту та розвитку бізнесу, – зазначає Ольга Таранова, бізнес-лідер бухгалтерського напряму компанії ЛІГА:ЗАКОН.

ReporTax вже працює у додатку Telegram, а невдовзі планується його запуск у FB-месенджері. Для початку роботи з ботом необхідно пройти процедуру реєстрації, надати боту необхідні дані для роботи та завантажити електронний підпис.

Бухгалтерська робота буде виконуватися наступним чином: бот ставитиме запитання – підприємець просто вводитиме необхідні дані. Він уміє розраховувати й сплачувати єдиний податок і єдиний соціальний внесок, а також подавати звіти до податкової та Пенсійного фонду.

Вартість сервісу становить 75 грн на місяць, які зніматимуться в момент сплати податків. Усі необхідні квитанції можна отримати на електронну пошту. Поки що чат-бот ReporTax працює в режимі бета-тестування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають