9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

“Укрзалізниця” підписала меморандуми про співпрацю з Visa та Mastercard

“Укрзалізниця” підписала меморандуми про співпрацю з компаніями Visa і Mastercard. В рамках співпраці планується впровадити ряд інноваційних проєктів, які поліпшать і осучаснять сервіси залізничної компанії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Співпраця з Visa і Mastercard буде направлено на те, щоб впровадити зручні сервіси на залізниці. Серед них мобільний додаток для пасажирів з новими опціями для оплати та безпеки, можливість оплатити проїзд безконтактною карткою та іншими електронними носіями, в тому числі в приміському сполученні, і розширення дії електронних квитків на всі види повідомлення.

Нові партнери нададуть експертні консультації та допомогу “Укрзалізниці”, зокрема, з питань вибору архітектури та розробки технічних рішень, які сприятимуть впровадженню проєктів електронного квитка на основі банківських безконтактних карток, наприклад, таких, як проїзні документи та квитки для пільгових категорій.

Велика увага буде приділена приміським пасажирським перевезенням. В цьому напрямку планують впровадити ще один канал продажів квитків і надання супутніх послуг залізниці, а також оптимізувати операційні витрати компанії.

Крім того, клієнти, які будуть платити за проїзд і послуги, які надає “Укрзалізниця”, платіжними системами Visa і Mastercard, зможуть брати участь в програмах лояльності цих компаній, а також програмах, які будуть розроблені спеціально для пасажирів УЗ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають