9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Укртелеком спільно зі словенською компанією розвиватимуть оптоволоконний інтернет в сільській місцевості України

“Укртелеком” спільно зі словенською телекомунікаційною компанією Iskratel і словенським банком розвитку SID Bank підписали новий договір з розвитку мереж волоконно-оптичного інтернету (GPON) в сільській місцевості України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Проєкт розрахований на два роки, він охопить понад 200 населених пунктів у 13 областях України. Загальні інвестиції в проєкт будівництва мережі складуть близько 200 млн грн. В ході його реалізації буде прокладено понад 2000 км волоконно-оптичних ліній зв’язку та встановлено сучасне комутаційне обладнання, зібране в Словенії на виробничих центрах Iskratel.

У результаті будівництва нової мережі сотні тисяч жителів сіл Вінницької, Хмельницької, Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Полтавської, Миколаївської, Сумської, Рівненської, Херсонської, Харківської, Черкаської та Луганської областей отримають можливість доступу до інтернету на швидкості до 1 Gbit/сек, до цифрового інтерактивного телебачення та інших сервісів компанії.

Наразі на даному етапі роботи з будівництва розпочато роботи в Харківській області. У компанії повідомляють, що ситуація навколо пандемії коронавирусу не вплинуло на заплановані роботи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають