9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 3 Липня, 2022

Укртелеком отримав $10 млн для розширення покриття оптичного доступу до інтернету та модернізації мережі

ZTE надав Укртелекому довгострокову лінію фінансування.

Глобальний лідер телекомунікаційних та інформаційних технологій відкрив Укртелекому довгострокову лінію фінансування, перший етап якого передбачає підтримку спільних проектів на суму в розмірі $10 млн, про це повідомляється в прес-службі компанії.

Фінансування призначене для реалізації проектів з розширення покриття оптичного доступу до інтернету населених пунктів, модернізації мережі доступу та інших елементів інфраструктури Укртелекому.

В нинішних умовах ми бачимо великий інтерес глобального бізнесу до національного інфраструктурного ICT-оператора. Ця фінансова лінія використовуватиметься для проектів з терміном окупності не більше 5 років, – зазначив директор Укртелекому Юрій Курмаз

Ми починаємо новий етап довгострокового співробітництва між ZTE та Укртелеком. Відтепер співпраця буде не тільки у сфері поставок обладнання для споживачів, але і на рівні важливих інфраструктурних рішень, необхідних для розвитку мережі Укртелекому, – додав директор ZTE Ukraine LLC Хуан Мінсі.

Масштабна технічна модернізація інфраструктури і розширення географії охоплення сучасними послугами, що передбачені довгостроковою стратегією розвитку, – це запорука стабільного прогресу компанії. Укртелеком докладає для цього максимум зусиль, забезпечуючи водночас і високу ефективність своєї роботи.

Згідно з умовами угоди, фінансові ресурси будуть доступі з червня 2018 року. За цей час фахівці компанії підготують дорожню карту та розрахунок проектів, які планується реалізовуватися у рамках співпраці.

Китайська компанія ZTE є постачальником сучасних телекомунікаційних систем, мобільних пристроїв і корпоративних технологічних рішень для споживачів, операторів, приватних компаній та клієнтів із державного сектору. В межах своєї стратегії компанія прагне надавати клієнтам інтегровані комплексні інновації для підвищення продуктивності й забезпечення додаткової цінності відповідно до конвергенції телекомунікаційного й інформаційно-технологічного секторів. Підприємство зареєстровано на фондових біржах Гонконгу і Шеньчженя.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають