9.5 C
Alba Iulia
Середа, 3 Березня, 2021

Укрпошта представила ІТ-стратегію на 2017-2020 роки

 • В рамках програми модернізації Укрпошти, було презентовано стратегію розвитку інформаційних технологій підприємства на 2017-2020 рр.

  Як пише прес-служба УкрПошти, мета цієї стратегії – забезпечити Укрпошту сучасним рівнем розвитку ІТ-систем, що дозволить надавати сучасний рівень сервісів клієнтам компанії та значно підвищити використання всіх видів її ресурсів. Повідомляє Національний промисловий портал.

  Потреба у розробці ІТ-Стратегії зумовлена нагальною потребою оновлення всіх ІТ-систем та процесів на держпідприємстві. “Останні 10 років в Укрпошті інформаційні технології практично не розвивалися. Застарілі ІТ-системи — одна з причин втрати позицій Укрпошти на ринку поштово-логістичних послуг. Тому ефективний розвиток Укрпошти дуже в значній мірі залежить саме від темпів розбудови ІТ-системи”, – коментує заступник генерального директора Укрпошти з інформаційних технологій Сергій Галаган.

  ІТ-Стратегія, що була розроблена оновленою командою фахівців з інформаційних технологій Укрпошти, передбачає впровадження нових технологічних, прикладних, інфраструктурних систем, інформаційної безпеки та централізації ІТ.

  Зокрема, технологічні системи — це нове програмне забезпечення для фінансового та поштово-логістичного напрямку компанії, новий сайт Укрпошти, “пошта ІD”, інтерфейси з клієнтами, тощо. Це допоможе бізнес-напрямкам компанії виконувати завдання із збільшення доходів. Прикладні системи — це ERP-системи планування ресурсів підприємства, документообіг, аналітичні системи, оптимізація логістики. Вони допоможуть Укрпошті заощаджувати та підвищити операційну ефективність. Інфраструктурні системи підтримуватимуть технологічні та прикладні системи, тощо.

  В цілому, в рамках Стратегії розвитку інформаційних технологій Укрпошти заплановано реалізувати протягом 2017-2020 рр. понад 100 проектів. Для реалізації цієї Стратегії, зараз в Укрпошті відбувається посилення та оновлення команди ІТ-фахівців.

  Довідково про стан ІТ-інфраструктури Укрпошти.
  З 11 667 відділень Укрпошти автоматизовано лише 2415. Водночас, із тих комп’ютерів, що використовуються, дві третини (14641 із 23 114) потребують заміни. Зокрема, 1359 комп’ютерів мають вік від 16-25 років, решта – вік від 11-15 років.

  Через використання автономних не централізованих баз даних не можливо отримувати інформацію оперативно та підвищуються операційні витрати компанії.

  З огляду на значний вік обладнання, лише 60 із 856 серверів наразі відповідають мінімальним потребам компанії. Решта серверів (796 одиниць) не витримують вимог часу, водночас на їх утримання припадає чверть усього споживання електроенергії “Укрпоштою”, яка використовується для їх охолодження та обслуговування.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Український виробник підписав контракт на виготовлення трамваїв нової моделі для Києва

  Консорціум компаній ТОВ "Татра-Юг" та Запорізького хлібокомбінату №1 офіційно став переможцем тендеру на постачання трамваїв в місто...

  Чехи домовляються про виробництво малих модульних реакторів в Україні

  В Україні розглядають питання початку виробництво малих модульних реакторів (ММР). Переговори про це йдуть між Міненерго та чеським концерном Witkowitz.

  Цьогоріч в Україні з’явиться нова державна авіакомпанія

  Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив, що роботи зі створення державного авіаперевізника будуть завершені у 2021 році.

  У Маріуполі завершили екопроєкт з реконструкції аглофабрики на ММК ім. Ілліча на понад $ 160 мільйонів

  Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи "Метінвест", завершив один з найбільших екологічних проєктів в історії незалежної України...

  Термінал “Рісо-Південь” готовий до перевалки зернових вантажів у контейнерах

  Компанія Risoil планує налагодити перевалку зернових вантажів в контейнерах.Про це розповіла Олена Мельникова, директор терміналу "Рісо-Південь", що працює...

  Художниця з Прикарпаття розробила та налагодила виробництво ексклюзивного взуття

  На Прикарпатті у місті Косів художниця Світлана Гебель налагодила виробництво взуття.Про це повідомляє Вікторія Дутка-Жаворонкова на сторінці Косівський...

  Windrose цьогоріч планує розширити карту польотів по Україні мінімум до 10 аеропортів

  Авіакомпанія Windrose у 2021 році планує розширити карту внутрішніх польотів і об'єднати мінімум 10 міст України.Про це в...

  “Інтерпайп НТЗ” направив понад 80 мільйонів гривень на реалізацію екологічних проєктів

  ПАТ "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод" приєднався до "Комплексної програми екологічної безпеки та впровадження сталого розвитку міста Дніпро на 2021-2025 роки", яка була...

  Зараз читають

  Україна реалізовуватиме проєкт високошвидкісної залізниці за допомогою інвесторів з Китаю, Кореї та Туреччини

  "Укрзалізниця" розраховує запустити концесійний проєкт високошвидкісного руху в Україні за допомогою інвесторів з Китаю, Кореї та Туреччині.

  У Києві на станції метро “Лук’янівська” розпочали капітальний ремонт ескалаторів

  У Києві, на станції метро "Лук'янівська", з 23 лютого почався капітальний ремонт чотирьох ескалаторів, який триватиме до...

  У Маріуполі завершили екопроєкт з реконструкції аглофабрики на ММК ім. Ілліча на понад $ 160 мільйонів

  Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи "Метінвест", завершив один з найбільших екологічних...

  Майбутні катери типу Island для ВМС України отримали власні імена

  Патрульні катери типу Island, які будуть передані Військово-морським силам України урядом США, отримали власні імена.