9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 19 Вересня, 2021

Укрпошта представила ІТ-стратегію на 2017-2020 роки

 • В рамках програми модернізації Укрпошти, було презентовано стратегію розвитку інформаційних технологій підприємства на 2017-2020 рр.

  Як пише прес-служба УкрПошти, мета цієї стратегії – забезпечити Укрпошту сучасним рівнем розвитку ІТ-систем, що дозволить надавати сучасний рівень сервісів клієнтам компанії та значно підвищити використання всіх видів її ресурсів. Повідомляє Національний промисловий портал.

  Потреба у розробці ІТ-Стратегії зумовлена нагальною потребою оновлення всіх ІТ-систем та процесів на держпідприємстві. “Останні 10 років в Укрпошті інформаційні технології практично не розвивалися. Застарілі ІТ-системи — одна з причин втрати позицій Укрпошти на ринку поштово-логістичних послуг. Тому ефективний розвиток Укрпошти дуже в значній мірі залежить саме від темпів розбудови ІТ-системи”, – коментує заступник генерального директора Укрпошти з інформаційних технологій Сергій Галаган.

  ІТ-Стратегія, що була розроблена оновленою командою фахівців з інформаційних технологій Укрпошти, передбачає впровадження нових технологічних, прикладних, інфраструктурних систем, інформаційної безпеки та централізації ІТ.

  Зокрема, технологічні системи — це нове програмне забезпечення для фінансового та поштово-логістичного напрямку компанії, новий сайт Укрпошти, “пошта ІD”, інтерфейси з клієнтами, тощо. Це допоможе бізнес-напрямкам компанії виконувати завдання із збільшення доходів. Прикладні системи — це ERP-системи планування ресурсів підприємства, документообіг, аналітичні системи, оптимізація логістики. Вони допоможуть Укрпошті заощаджувати та підвищити операційну ефективність. Інфраструктурні системи підтримуватимуть технологічні та прикладні системи, тощо.

  В цілому, в рамках Стратегії розвитку інформаційних технологій Укрпошти заплановано реалізувати протягом 2017-2020 рр. понад 100 проектів. Для реалізації цієї Стратегії, зараз в Укрпошті відбувається посилення та оновлення команди ІТ-фахівців.

  Довідково про стан ІТ-інфраструктури Укрпошти.
  З 11 667 відділень Укрпошти автоматизовано лише 2415. Водночас, із тих комп’ютерів, що використовуються, дві третини (14641 із 23 114) потребують заміни. Зокрема, 1359 комп’ютерів мають вік від 16-25 років, решта – вік від 11-15 років.

  Через використання автономних не централізованих баз даних не можливо отримувати інформацію оперативно та підвищуються операційні витрати компанії.

  З огляду на значний вік обладнання, лише 60 із 856 серверів наразі відповідають мінімальним потребам компанії. Решта серверів (796 одиниць) не витримують вимог часу, водночас на їх утримання припадає чверть усього споживання електроенергії “Укрпоштою”, яка використовується для їх охолодження та обслуговування.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського...

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за 12 маршрутами в зимовий період.

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується до підписання контракту з ДП...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс Салезіянського Згромадження святого Івана Боско.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу "річка-море" Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

  У порту Чорноморська триває будівництво унікального для України двостороннього пірса (фото)

  Компанія Risoil S.A. розмістила в Facebook відеоролик, в якому демонструє прогрес у будівництві унікального для України двостороннього пірса в порту Чорноморськ.

  “Антонов” розпочав стапельне складання другого Ан-178 за контрактом Міноборони України (фото)

  Після тривалої перерви з’явилася оновлена інформація щодо стану будівництва літаків, які були замовлені Міноборони наприкінці грудня 2020 року.Передає Національний...

  Зараз читають

  Нова РЛС «Фенікс-1» прийнята на озброєння української армії

  На озброєння Збройних сил України прийнято станцію виявлення 80К6КС1 «Фенікс-1» від КП «НВК «Іскра».

  Президент ввів у дію рішення РНБО щодо розвитку Військово-морських сил

  Президент ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони щодо розвитку Військово-Морських Сил Збройних сил України.

  Винзавод в Одесі приватизують за 65 мільйонів гривень

  Фонд держмайна виставив на приватизаційний аукціон майновий комплекс "Одесавинпром" зі стартовою ціною 65,3 мільйона гривень, торги відбудуться...

  Розробники САУ “Богдана” працюють над завершенням державних випробувань вже наступного року

  Про деякі подробиці з розробки та ходу випробувань перспективної колісної самохідної артилерійської установки калібру 155-мм "Богдана" розповів...