9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

“Укрпошта” до лютого 2022 року комп’ютеризує ще 1250 сільських відділень

АТ “Укрпошта” планує до лютого 2022 року комп’ютеризувати ще 1250 сільських відділень в населених пунктах з населенням до 1200 осіб.

Про це розповів гендиректор “Укрпошти” Ігор Смілянський в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ми в цьому році запустимо ще 800 машин і в наступному ще близько 900. Тобто умовно кажучи, до кінця червня наступного року вся країна буде покрита пересувними відділеннями. Більш того, ми комп’ютеризуємо, я б сказав, напевно, до лютого 2022 року ще 1250 сіл”, – зазначив Смілянський.

Він також повідомив, що компанія все ще перебуває на початку процесу створення інфраструктури, на якій можна буде запустити електронну комерцію. Для завершення цього процесу потрібно оновити IT-систему; закупити девайси, виходячи з вимог нової системи, і купити банк, який дасть можливість повноцінно обслуговувати цю інфраструктуру.

“У процесі запуску проєкту (пересувних відділень – Ред.) ми оцінили, що в великих селах робота пересувних відділень не оптимальна, їх можна комп’ютеризувати. Раніше комп’ютеризували всі села з населенням понад 2 тис. осіб, зараз ми переглянули цей параметр і опустили планку до 1200 осіб. У менших селах буде пересувне відділення”, – зазначив Смілянський.

Він також зазначив, що коли в країні є цифрова інфраструктура, на ній можна запускати практично будь-яку послугу: наприклад, перепис населення можна запустити протягом місяця.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають