9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Українці вийшли на Kickstarter з незвичайною Bluetooth-гарнітурою Hushme на півобличчя, яка буквально захищає розмови від сторонніх вух

blankТільки встигли написати про запуск Kickstarter-кампанії зі збору коштів на розумні сонячні жалюзі від українського стартапу SolarGaps, як ще один український розробник вибрав цей популярний майданчик колективного фінансування для запуску власного пристрою під назвою Hushme.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ITC.

Цим розробником є ​​киянин Роман Сакун, кампанія запущена спільно з конструкторським бюро ARTKB. Але куди більше інтересу викликає сам пристрій і цікаво воно в першу чергу своїм призначенням і зовнішнім виглядом.

Hushme є гарнітуру для смартфонів, покликану допомогу захиститися від сторонніх вух. Попросту кажучи, вона захищає від тих, хто любить підслуховувати телефонні розмови. Розробники називають Hushme першої в світі голосової маскою для смартфонів і запевняють, що з її допомогою можна приховати свої розмови навіть від людей, що знаходяться в безпосередній близькості на відстані витягнутої руки.

Непомітна гарнітура, яку можна носити на вулиці, не переживаючи за свій зовнішній вигляд – це не про Hushme. Справа в тому, що конструкція Hushme така, що закриває всю нижню частину обличчя користувача.

У Hushme є два режими використання. У звичайному режимі гарнітури Hushme підключається до смартфону по Bluetooth і може служити в якості безконтактних навушників – для розмов або прослуховування музики. У режимі пасивної маскування Hushme скріплюється навколо особи за допомогою спеціальних магнітів всередині маски.

blankРежим активної маскування голосу забезпечується електронікою, розташованої усередині маски і фірмовими алгоритмами Hushme. При натисканні на кнопку активуються зовнішні динаміки, розташовані по периметру маски, які відтворюють різні маскують звуки. Що це будуть за звуки – користувач може вибирати сам в налаштуваннях програми Hushme. Це може бути звук вітру або моря, крики мавпи або дихання Дарта Вейдера. Але за умовчанням встановлено звук дощу.

Всі елементи всередині маски знімні, так що їх можна при необхідності помити. Крім того, пристрій можна використовувати як Bluetooth-колонку.

Всього організатори планують зібрати не менше $ 70 тис. На момент підготовки новини зібрано лише $ 6 тис., Але в запасі у розробників ще 29 днів.

Зібрані кошти спрямують, в основному, на запуск виробництва: прес-форми, сертифікація, упаковка, логістика, а також доопрацювання мобільного додатка. «Є також ще деякі завдання з доопрацювання електроніки і механіки – належить зробити і випробувати ще кілька прототипів перед тим як запускати виробництво», – розповів AIN.UA засновник ARTKB Алекс Нестеренко, який виступає в ролі RnD-менеджера проекту Hushme.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають