9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Українці-творці iblazr запустили додаток обліку часу

blankСервіс Soul допомагає користувачеві повернути собі контроль за своїм життям
Найвідомішим продуктом української компанії Concepter є iblazr – спалах для смартфонів iPhone, що потрапила на полиці офіційних магазинів Apple Store по всьому світу. Новий реліз від Concepter – мобільний додаток Soul Time Tracker для смартфонів під управлінням операційної системи iOS.

Сервіс дозволяє контролювати витрачений користувачем час. На думку розробників, їх додаток вирішує проблему постійного браку часу сучасної людини. Повідомляє Національний промисловий портал.

«Люди все більше скаржаться, що не можуть виділити годину в день для тренування або щоб побути зі своїми близькими. Звичайно, можна записувати й аналізувати свій день на папери, але таке заняття здатне відняти більше часу і сил, ніж додати», – розповіли Hubs розробники.

Soul автоматично відстежує розпорядок дня власника протягом дня за допомогою геолокації, датчиків смартфона і даних з Foursquare, показуючи співвідношення часу, витраченого на сон, роботу, тренування, дозвілля, поїздки або подорожі.

Користувач може запросити докладний звіт за тиждень, який допоможе краще зрозуміти, як використовується часовий ресурс, і при необхідності поділитися своїми показниками з друзями в Facebook. Є у додатки і соціальний аспект: аналіз часу, проведеного з друзями, в порівнянні з іншими аспектами життя.

Спочатку додаток безкоштовне, в майбутніх версіях планується додати платні pro-функції. Ці додаткові функції дозволять встановлювати і відстежувати корисні звички, а також отримувати рекомендації щодо ведення здорового і збалансованого способу життя. Для користувачів з СНД, що зареєструвалися до 31 грудня поточного року, додаток залишиться безкоштовним назавжди, навіть в pro-версії.

З 22 грудня додаток Soul доступний для скачування в App Store для користувачів з України, Росії і Білорусії, а також інших країн СНД. В даний момент додаток доступний українською, англійською, російською мовами.

Посилання для скачування Soul Time Tracker – тут.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають