9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 22 Квітня, 2021

Українці-творці iblazr запустили додаток обліку часу

 • Сервіс Soul допомагає користувачеві повернути собі контроль за своїм життям
  Найвідомішим продуктом української компанії Concepter є iblazr – спалах для смартфонів iPhone, що потрапила на полиці офіційних магазинів Apple Store по всьому світу. Новий реліз від Concepter – мобільний додаток Soul Time Tracker для смартфонів під управлінням операційної системи iOS.

  Сервіс дозволяє контролювати витрачений користувачем час. На думку розробників, їх додаток вирішує проблему постійного браку часу сучасної людини. Повідомляє Національний промисловий портал.

  «Люди все більше скаржаться, що не можуть виділити годину в день для тренування або щоб побути зі своїми близькими. Звичайно, можна записувати й аналізувати свій день на папери, але таке заняття здатне відняти більше часу і сил, ніж додати», – розповіли Hubs розробники.

  Soul автоматично відстежує розпорядок дня власника протягом дня за допомогою геолокації, датчиків смартфона і даних з Foursquare, показуючи співвідношення часу, витраченого на сон, роботу, тренування, дозвілля, поїздки або подорожі.

  Користувач може запросити докладний звіт за тиждень, який допоможе краще зрозуміти, як використовується часовий ресурс, і при необхідності поділитися своїми показниками з друзями в Facebook. Є у додатки і соціальний аспект: аналіз часу, проведеного з друзями, в порівнянні з іншими аспектами життя.

  Спочатку додаток безкоштовне, в майбутніх версіях планується додати платні pro-функції. Ці додаткові функції дозволять встановлювати і відстежувати корисні звички, а також отримувати рекомендації щодо ведення здорового і збалансованого способу життя. Для користувачів з СНД, що зареєструвалися до 31 грудня поточного року, додаток залишиться безкоштовним назавжди, навіть в pro-версії.

  З 22 грудня додаток Soul доступний для скачування в App Store для користувачів з України, Росії і Білорусії, а також інших країн СНД. В даний момент додаток доступний українською, англійською, російською мовами.

  Посилання для скачування Soul Time Tracker – тут.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  «Південмаш» замовив сталь для будівництва ракет у запорізького підприємства

  Держпідприємство «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» уклало угоду з приватною компанією «Лірен» про постачання металу на суму 74,38 мільйона...

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.Про це стало...

  Зараз читають

  Новий трамвай від корпорації “Еталон” випробовуватимуть у Києві

  Трамвай корпорації «Еталон», появу якого було анонсовано ще минулого року, вже проходить ходові випробування. Тести проводять на...

  Україна домовляється з Азербайджаном про зняття обмежень на кількість авіарейсів

  Азербайджан повідомив про готовність зняти обмеження за кількістю авіарейсів і позитивно розглянути запит Державіаслужби України, - за...

  Підприємства “Укроборонпрому” збільшили виробництво на 5% у I кварталі

  Загальний обсяг виробництва товарів, виконання робіт та надання послуг підприємств державного концерну "Укроборонпром" у першому кварталі поточного...

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу...