9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

Українці створили безкоштовний графічний редактор

Українська компанія Depositphotos виклала у відкритий доступ першу версію свого безкоштовного графічного редактора під назвою Crello.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.

“За словами розробників, зараз в Crello можна створювати графіку в 29 готових форматах: пости в соцмережі, матеріали для розсилок, сторінок бренду і подій в Facebook, листівки, постери, флаєри, подарункові сертифікати, банери для [wiki title=”реклама”]реклами[/wiki] в інтернеті”, – указівается в публікації.

За допомогою Crello можна готувати рекламні та промо-матеріали без особливих дизайнерських навичок, використовуючи готові безкоштовні шаблони, фони, логотипи. Програма працює через веб-інтерфейс, щоб нею користуватися, потрібно зареєструватися або авторизуватися через Facebook.

Зараз в програмі є близько 6 тисяч безкоштовних шаблонів і 10 тисяч елементів дизайну (іконок, рамок, логотипів і т.д.). Але в компанії планують збирати відгуки користувачів про те, які ще стандартні шаблони їм потрібні. Якщо знадобляться шаблони для постів в Nimses або етикеток для крафтового [wiki title=”пиво”]пива[/wiki] – їх додадуть.

У програмі можна зберігати зображення та елементи дизайну у власному профілі, а потім використовувати необмежену кількість разів. Але можна додавати і свої зображення і шрифти. Зображення можна обробляти за допомогою фільтрів і інших візуальних ефектів, змінювати фон, редагувати те, що виходить.

Основні функції програми – безкоштовні, в компанії планують заробляти на продажу додаткового контенту: елементів дизайну і стічних фото. Вартість кожного файлу не перевищуватиме $0,99, після покупки їх можна використовувати необмежено.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають