9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Український стартап бездротової зарядки оцінили у 1,3 млн євро інвестицій

Український стартап Meredot, який розробляє технологію бездротової зарядки, залучив preseed-інвестиції від Overkill. Оцінка стартапу становить 1,33 млн євро.

Про це повідомили в Аin.ua.

очна сума інвестицій наразі невідома, але зазвичай фонд інвестує до 220 тисяч євро. За словами засновника стартапу Романа Биська за час співпраці з фондом, вони прийшли до принципово нового продукту, та знайшли перших клієнтів.

Тепер компанія знайшла нішу у сфері спільного використання електросамокатів і розробляє бездротову док-станцію та в даний час підписує угоди в Європі та США. Раніше стартап Meredot створив «розумну розетку», а також оптимізував можливості бездротових зарядок. Стартап Meredot вже отримував інвестиції від фонду CYFRD, який вкладає від $20 000 до $100 000. Також стартап здобув грант за програмою Horizon-2020 на суму €50 тисяч.

Венчурний фонд Overkill Ventures – програма підтримки для проєктів. Крім інвестицій, фонд допомагає проєктам знайти європейських клієнтів і налагодити контакти з партнерами. Раніше інвестиції від Overkill залучив український стартап Axdraft.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають