9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Український стартап SoftCube привернув інвестиції від інвесткомпанії Chernovetskyi Investment Group

blankУкраїнський ecommerce-стартап SoftCube – портфельна компанія фонду Олексія Вітченко Digital Future – привернула новий раунд інвестицій, на цей раз від інвесткомпанії Chernovetskyi Investment Group (CIG).

Суму угоди сторони не розкривають, відомо лише, що це шестизначна сума, а оцінка компанії склала кілька мільйонів доларів. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.

Softсube – це аналітичний ecommerce-сервіс, що обробляє різнорідні дані про покупців з метою задовольнити їхні запити. Сервіс допомагає покупцям визначитися з вибором, а ритейлеру – збільшити продажі в середньому на 7-12%, стверджують розробники. Для аналізу Softcube використовує великі дані: про товари і купівельну історію, на основі чого формує рекомендації для онлайн-покупців, які подаються в блоках «З цим товаром часто купують», «Люди, які цікавилися цим товаром, також цікавилися» і т.д .

blankСеред клієнтів на сьогодні такі компанії, як Yves Rocher, «Алло», «Фокстрот», leBoutique, Studio Moderna (бренди TopShop, Dormeo). Softcube працює з магазинами в 11 країнах світу, обробляє понад 500 ГБ даних за день.

Тільки в Україні Softcube знає, що шукають в магазинах більше 15 млн користувачів в місяць, але дані кожного клієнта розділені і використовуються тільки для його маркетингових кампаній, – розповідають в компанії.

Офіс Softcube знаходиться в Дніпрі. Залучені кошти планують витратити на продажі і маркетинг, а також вихід на європейський ринок.

При цьому проект залишається українським. Це принципова позиція для нас як для інвесторів, – зазначає керуючий партнер Chernovetskyi Investment Group (CIG) Володимир Кривко.

Ми спостерігали за багатьма подібними сервісами-конкурентами, в тому числі в Європі. На прийняття рішення значно вплинув Олег Лісів – CEO проекту, або як він сам себе називає Chief Executive Optimist. Він молодий, талановитий, креативний, амбіційний, відкритий до діалогу і нових ідей. Ми віримо в талант Олега, в цей унікальний український проект. Упевнений, що в найближчі кілька років Softcube стане одним з найбільш і успішних проектів не тільки вітчизняного, але і зарубіжного ринку e-commerce, – підкреслив Кривко.

За словами Олега Лесова, компанія вибирала інвестора, який не просто зможе фінансово підтримати компанію, але і реально допомогти в її розвитку.

Хороші інвестори дивляться на проект з боку і задають складні питання, які допомагають« виходити за рамки »і побачити ширшу картину, – додав співзасновник проекту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають