9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Український стартап для аудиту кібербезпеки отримав престижну нагороду

Український стартап для аудиту кібербезпеки GuardYoo визнали перспективним на виставці в Ірландії

Компанія GuardYoo створена українськими підприємцями Романом Сологубом і Олегом Дерев’янко та займається розробкою інноваційних продуктів у сфері кібербезпеки. У грудні 2017 року компанія була відібрана до першого туру спеціалізованого конкурсу International Security Accelerator у м. Корк (Ірландія), основним інвестором якого виступає один з найбільших в Ірландії венчурних фондів Kernel Capital та Bank of Ireland.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Delo.ua 

GuardYoo посіла друге місце в номінації “most investable company” акселератора, а також отримала престижний приз “most investable team” від Sophia Business Angels Network. Тепер компанія візьме участь 15-16 травня в Entrepreneur Experience – престижному заході, який знайомить 24 найбільш перспективних нових підприємців з 24 видатними підприємцями Ірландії для 24-годинний спільної роботи над ідеями та проектами.

GuardYoo допомагає вирішити проблеми, пов’язані з кібербезпекою: чи порушено захисний периметр, які активи в мережі були скомпрометовані, які облікові дані були розкриті і які дані були виставлені та можуть бути вкрадені, в небезпеки чи компанія, чи є компанія сумісної з правилами кібербезпеки, яка погана практика в області ІТ і кібербезпеки є в компанії, що робить компанію вразливою.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають