9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

Український IT-сектор уперше відвідає Всесвітній форум у Давосі

Український IT-сектор представлять в рамках так званого «Українського Дому» в Давосі. Його лейтмотивом стане тема «Україна: креативність, інновації, можливості»

Організатори прагнуть показати Україну як державу, сповнену технологічних інновацій, яскравих ідей та талановитих висококваліфікованих професіоналів. Українській Дім буде відкритим для відвідувачів та гостей у період з 22 по 26 січня 2018 року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi 

Заходом заплановано ряд зустрічей та панельних дискусій. Представники українського бізнесу презентують свої продукти та розробки за напрямами Digital Transformation, Agritech, Artificial Intelligence, Data Science, Blockchain та багатьох інших.

Українську індустрію інформаційних технологій в рамках проекту представлятимуть компанії-члени Асоціації «ІТ України»: Eleks, EPAM, Innovecs, Intellias, N-iX, PwC, SoftServe та Ciklum.

Український дім у Давосі – це чудова нагода продемонструвати світовій діловій та політичній еліті потенціал України у сфері новітніх технологій та креативних індустрій. Ми ставимо собі за мету зробити якісний внесок у формування іміджу України як потужного технологічного центру та надійного бізнес-партнера, — зазначив Олександр Кубраков, виконавчий директор Асоціації «ІТ України».

Тематичні дискусійні панелі підтримують Horizon Capital, Bitcoin Foundation Ukraine, AgroHub, UNIT.City, Hacken та SocialBoost

Останні новини:

Зараз читають