9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Український додаток потрапив до списку найкращих у 2017 році за версією Apple

Редактори App Store відзначили український AR-додаток InkHunter

Протягом останніх двох років рейтинг кращих додатків Apple не обходиться без українських сервісів. Нещодавно в Apple назвали головні тренди і кращі програми 2017 року. На цей раз був відзначений додаток InkHunter.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

За допомогою доповненої реальності додаток дозволяє користувачам «приміряти» татуювання. InkHunter офіційно запустили 4 квітня 2016 року. До цього більше року була доступна бета-версія. Розробкою у вільний час займалися Олександра Рогачова (тепер СЕО) і Павло Розумовський (СТО) – тоді ще студенти факультету комп’ютерних наук ХНУ ім. Каразіна.

Я так розумію, що зростаюча кількість завантажень, відгуки користувачів і наростаюча популярність AR зіграли вирішальну роль, в тому, щоб зафічеріть нас в цьому році, – пояснила вибір Apple Рогачова.

З квітня 2016 року в магазинах додатків для iOS і Android InkHunter завантажили понад 6,5 млн користувачів. В місяць їм користується 350 000-500 000 чоловік, більшість з яких молоді американці 20-30 років. Додаток можна завантажити в магазині безкоштовно. Але команда заробляє на запусках брендованих колекцій, промо-кампаніях з брендами в різних локаціях та рекламі.

Зараз в команді проекту працює чотири людини: дві в Нью-Йорку і дві в Україні. Вони також регулярно залучають фахівців на фріланс під специфічні завдання. В першу чергу засновники планують розширювати команду в Україні – це виявилося зручніше, ніж концентрувати сили в США.

Раніше InkHunter пройшов акселерацію і отримав $ 40 000 у нью-йоркському ERA, а потім залучив кошти від венчурного фонду Kayon Partners. Інвестиції команда витрачає на дослідження в сфері доповненої реальності.

Останні новини:

Зараз читають