9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Українські зв’язківці отримали нові командно-штабні машини

Зв’язківці державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України отримали нові командно-штабні машини.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Завдяки цьому територіальні вузли урядового зв’язку отримають сучасні радіорелейні станції, командно-штабні машини та автомобілі підвищеної прохідності спеціального призначення.

Нова техніка закуповується у межах планової заміни застарілого обладнання.

Відповідно до підписаних договорів, у 2021 році дев’ять автомобілів підвищеної прохідності спеціального призначення отримали зв’язківці територіальних підрозділів Держспецзв’язку.

Закуплені нові машини дали можливість підвищити мобільність та оперативність розгортання польових вузлів урядового зв’язку. Решту техніки за підписаними контрактами Держспецзв’язку має отримати у цьому та наступному роках.

«Закуплені радіорелейні станції надійніші, економніші та мають більший моторесурс порівняно зі старими автомобілями. Окрім того, такі станції оснащені сучасними засобами телекомунікацій та забезпечують повний перехід на цифрові технології», – повідомили у Держспецзв’язку.

Командно-штабні машини оснащені сучасними системами життєзабезпечення та надають більш комфортні побутові умови для військовослужбовців, які здійснюють управління вузлами зв’язку в польових умовах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають