9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

Українські розробники створили блокчейн-бота

 • Бот Blockchain Event від Hubbot сповіщає про будь-які події індустрії блокчейну

  Бот Blockchain Event є не просто агрегатором подій, але й джерелом корисної інформації. Щоб почати роботу з ботом, користувачу необхідно завантажити версію для відповідної платформи.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

  Команди опрацьовані у вигляді зручних кнопок з логічною структурою. На початку роботи з ботом є головне меню з розділами:

  Основна функція бота – пошук заходів, пов’язаних з блокчейн-теїнологіями та криптовалютами. При цьому бот надає докладний опис заходів з датами, вартістю і місцем проведення. Придбати квиток можна натиснувши на кнопку «Купити квиток».

  Крім заходів, користувачі можуть придбати, або протестуват різні типи “майнерів”.  Зараз також доступна повна покрокова інструкція по створенню холодного біткоін-гаманця з загальними рекомендаціями щодо дотримання конфіденційності інформації та безпеки зберігання криптовалюта.

  Такий бот буде корисний як і новачкам в питаннях блокчейна, які можуть знайти і відвідати захід і дізнатися як отримувати вигоду від використання блокчейн-технології, так і добре обізнаним в цій тематиці людям, які зможуть знаходити корисні контакти на самітах і купувати нову техніку для майнінгу.

   


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  У Львові погодили проєкт будівництва канатної дороги на Високий замок

  Депутати Львівської міської ради погодили проєкт постанови про будівництво канатної дороги на Високий замок. На засіданні міськради...

  Учені-онкологи Академії наук створили підґрунтя для новітньої протипухлинної терапії

  В Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кавецького НАН України створено молекулярну систему для доставлення...

  ХКБМ замовив велику партію з 30 башт для бронетранспортерів БТР-4Е

  ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. Морозова", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", замовило за...

  В Україні майже вдвічі збільшилось виробництво «зеленої» електрики

  У 2020 році Україна виробила понад 10,2 млрд кВт-год електроенергії з відновлюваних джерел, що фактично у два...