9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

Українські розробники створили блокчейн-бота

Бот Blockchain Event від Hubbot сповіщає про будь-які події індустрії блокчейну

Бот Blockchain Event є не просто агрегатором подій, але й джерелом корисної інформації. Щоб почати роботу з ботом, користувачу необхідно завантажити версію для відповідної платформи.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

Команди опрацьовані у вигляді зручних кнопок з логічною структурою. На початку роботи з ботом є головне меню з розділами:

Основна функція бота – пошук заходів, пов’язаних з блокчейн-теїнологіями та криптовалютами. При цьому бот надає докладний опис заходів з датами, вартістю і місцем проведення. Придбати квиток можна натиснувши на кнопку «Купити квиток».

Крім заходів, користувачі можуть придбати, або протестуват різні типи “майнерів”.  Зараз також доступна повна покрокова інструкція по створенню холодного біткоін-гаманця з загальними рекомендаціями щодо дотримання конфіденційності інформації та безпеки зберігання криптовалюта.

Такий бот буде корисний як і новачкам в питаннях блокчейна, які можуть знайти і відвідати захід і дізнатися як отримувати вигоду від використання блокчейн-технології, так і добре обізнаним в цій тематиці людям, які зможуть знаходити корисні контакти на самітах і купувати нову техніку для майнінгу.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають