9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Українські ІТ-розробники будуть будуть розробляти нові програми та розширення для платформи SAP Business One

2 листопада в Києві відбувся унікальний одноденний захід SAP Business One Code Day. В рамках цієї події організатори, представники одного з лідерів світового ринку корпоративних IT-рішень – компанії SAP, зустрічалися з українськими розробниками.

Так підприємство зі світовим ім’ям шукало в Україні тих, хто готовий стати партнером SAP і попрацювати над удосконаленням створеної нею платформи для управління бізнесом. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.

В зв’язку з розширенням кола користувачів актуалізувалася необхідність розробляти нові програми та розширення для вже існуючої базової функціональності SAP Business One.

blank
Фото: ain.ua

Незважаючи на те, що SAP Business One – це вже готовий і довів свою ефективність в десятках тисяч компаній по всьому світу продукт, компанія-розробник на досягнутому не зупиняється і постійно займається його доповненням і удосконаленням. Тепер до цього процесу розширення, доопрацювання в існуючу функціональність нових індустріальних і вертикальних рішень, приєднаються і кілька відібраних в рамках SAP Business One Code Day українських компаній.

Грубо кажучи, мова йде про нішевих рішеннях, які можна запропонувати користувачам SAP Business One. Адже такі опції, як управління фінансами, закупівлями, персоналом – це базові функції, універсальні для всіх видів компаній. Відмінності в деталях, специфічних потребах, які залежать від безлічі факторів, починаючи від сфери, в якій працює компанія і роду її діяльності. Тут у компаній, що працюють в різних сегментах ринку, і проявляється специфіка, пов’язана з веденням обліку, організацією робочого місця і багатьма іншими аспектами. І саме тут вони вимагають додаткових інструментів.

Кращі нішеві рішення виходять у тих, хто працює в тій чи іншій сфері і підлаштовує базову функціональність під потреби своєї компанії. Так, людьми добре знають, що конкретно потрібно для автодилерів, турагенств, юридичних компаній, компаній, що займаються рітейлом або виробництвом, були розроблені потужні інструменти доповнюють платформу. Таких прикладів за роки існування платформи з’явилося дуже багато. Про найяскравіші і вдалих спікери компанії SAP докладно розповіли учасникам SAP Business One Code Day.

Крім того, учасники заходу дізналися, вирішення яких завдань очікує компанія SAP від ​​своїх майбутніх партнерів. А це, перш за все, робота над тим, щоб стандартні базові функції платформи, як фінанси, логістика, матеріали та багато інших доповнилися власними рішеннями і вже з цим продуктом вийшли на міжнародний ринок. А він у SAP – дійсно величезний. У багатьох країнах світу розробники трудяться над додатковими розширеннями і додатками для SAP Business One.

За результатами заходу організатори запросили до співпраці ряд вітчизняних компаній, сфокусованих на унікальних індустріальних рішеннях. Тепер їх представникам належить пройти навчання – спеціалізовані курси, які читають партнери SAP.

Через 4-5 тижнів, на які розтягнеться навчання, нові партнери зможуть почати працювати, маючи прекрасну базу, платформу для роботи, вихід на величезний міжнародний ринок і можливість використовувати великий світовий бренд SAP. Після декількох місяців процесу розробки і проведення тестування (в тому числі із залученням клієнтів, що в середньому займає не менше року) українські партнери SAP зможуть представити свої рішення на щорічному заході, який організовує компанія.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають