9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Українська студія створила гру про Дикий Захід “This Land Is My Land”

Київська студія Game Labs опублікувала трейлер стелс-екшену This Land Is My Land. Гра переносить гравця на американський Дикий Захід і пропонує спробувати себе у ролі індіанця, який захищає свою землю від колоністів. Передає видання tehnot.com

На початку відео зазначається, що воно записане у пре-альфа версії гри. Ролик демонструє бої, переміщення пішки та верхи, а також елементи стелсу. Інколи анімації дійових осіб виглядають дещо незграбно, але можна припустити, що вони покращаться до виходу фінальної версії гри.

Розробники обіцяють, що гравець зможе розв’язувати проблеми та досягати цілей у різні способи. Штучний інтелект адаптуватиметься під його дії і перемога не буде легкою. Крім цього, під час кожного проходження гра створюватиме унікальний відкритий світ: міста будуть розбудовуватися по-іншому, розташування таборів змінюватиметься, а патрулі будуть обирати нові маршрути.

Планується, що This Land Is My Land з’явитися у Steam восени 2019 року. Зараз вона вже доступна для попереднього замовлення за ціною від 34,99 доларів. Придбавши версію Premium або Founders за 49,99 або 79,99 доларів відповідно, можна вже сьогодні отримати доступ до ранньої версії гри.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають