9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Українська студія Blackrose Arts анонсувала компьютерну гру в жанрі Battle Royal

Розробники називають VALHALL першої середньовічній грою в популярному нині жанрі Battle Royal

Події VALHALL розвиваються в Вальхаллі, куди кращі воїни Одіна повертаються, щоб роздобути меч і зупинити Рагнарек. На карті може бути до 5 гравців, яким належить битися з іншими претендентами, щоб стати єдиним гідним підняти меч Одіна і врятувати Мидгард. Управління персонажем здійснюється як від першої, так і від третьої особи.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ITC

Випуск гри розробники намагаються профінансувати за допомогою сайту Indiegogo. На даний момент зібрано лише  46% від початкової мети у $30 тис. Втім, час у розробників ще є, до закінчення кампанії залишається 18 днів.

У VALHALL мечі, сокири, луки, щити та інші елементи екіпіровки розкидані по всій карті, яка розділена на чотири відокремлені зони, кожна з яких має свої особливості. Зони також відрізняються погодними умовами, які впливають на ігровий процес.

Згідно з концепцією жанру Battle Royal, карта запрограмована на повільне руйнування під дією гравітаційної аномалії, яка поступово звужує межі ігрового світу.

Розробники також обіцяють оптимізувати гру так, щоб вона забезпечувала високий рівень графіки при відносно невисоких системних вимогах.  Заплановано, що у ранньому доступі нв платформі Steam  ігра з’явиться вже цим літом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають