9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Українська компанія розробила калькулятор для визначення теплоізоляційних характеристик вікон в онлайн-режимі

Незалежна система вимірювання дозволяє менше ніж за хвилину розрахувати, скільки енергії та коштів заощаджують вже встановлені або представлені нині на ринку вікна.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Okna.ua.

Представлена нова версія незалежного енергокалькулятора – самого детального з онлайн розрахунків теплоізоляційних характеристик вікон, який проводиться на підставі розмірів, архітектури, комплектуючих вікна і мікроклімату.

Незалежна система вимірювання «Енергокалькулятор OKNA.ua» дозволяє менше ніж за 1 хвилину:

  •  розрахувати, скільки енергії і грошей можуть економити більшість вікон, пропонованих на ринку і тих, які пропонувалися раніше (враховуються понад 190 профільних систем і 20 типів склопакетів).
  • порівняти вікна від різних компаній.
  • порівняти вікна з тими, які вже встановлені, щоб розуміти, чи будуть вони тепліше і економічніше і на скільки.

Результати розрахунку не залежать від конкретного виробника або постачальника вікон.

Енергокалькулятор не гарантує якість вікна, він служить для перевірки задекларованих теплових характеристик вікна виробником або постачальником за умови якісного виготовлення.

Наразі енергокалькулятор бере до уваги сонячну енергію, що надходить через вікно, і відповідно рахує зекономлені на кондиціонуванні приміщення у літній період кошти.

Також система враховує орієнтацію вікна стосовно сторони світу, вид опалення (центральне, електричне, газове), наявність або відсутність затінку.

Враховуючи параметри вікна: розміри, комплектуючі, архітектуру та локальний клімат, енергокалькулятор розраховує показники заощадження енергії, а також зменшення вуглецевого сліду у вигляді:

  • скорочення викидів СО2
  • кількості збережених дерев
  • пробігу легкового автомобіля

blank

На додачу, енергокалькулятор відображає коефіцієнт теплового опору Ro, коефіцієнт теплопередачі Uw, клас енергозбереження та інші параметри вікна. «Система вимірювання автоматично створює маркування енергоефективності вікна, – пояснюють у компанії. – Також калькулятор враховує кліматичні особливості 46 міст: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Київ, Кропивницький, Кривий Ріг, Лубни, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Овруч, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Феодосія, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ялта, Хуст, Асканія-Нова, Гайворон, Генічеськ, Кирилівка, Клепиніне, Ковель, Любашівка, Миронівка, Рахів, Ромни, Сарни, Семенівка – і прилеглих до них територій».

Енергокалькулятор дозволяє покупцям перевірити заявлені теплоізоляційні характеристики вікон, менеджерам – наочно показати, що продукція відповідає нормам та забезпечить очікувану економію енергії, а виробникам – проілюструвати ефективність власних вікон результатами незалежних розрахунків.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають