9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 22 Квітня, 2021

Українська компанія розробила калькулятор для визначення теплоізоляційних характеристик вікон в онлайн-режимі

 • Незалежна система вимірювання дозволяє менше ніж за хвилину розрахувати, скільки енергії та коштів заощаджують вже встановлені або представлені нині на ринку вікна.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Okna.ua.

  Представлена нова версія незалежного енергокалькулятора – самого детального з онлайн розрахунків теплоізоляційних характеристик вікон, який проводиться на підставі розмірів, архітектури, комплектуючих вікна і мікроклімату.

  Незалежна система вимірювання «Енергокалькулятор OKNA.ua» дозволяє менше ніж за 1 хвилину:

  •  розрахувати, скільки енергії і грошей можуть економити більшість вікон, пропонованих на ринку і тих, які пропонувалися раніше (враховуються понад 190 профільних систем і 20 типів склопакетів).
  • порівняти вікна від різних компаній.
  • порівняти вікна з тими, які вже встановлені, щоб розуміти, чи будуть вони тепліше і економічніше і на скільки.

  Результати розрахунку не залежать від конкретного виробника або постачальника вікон.

  Енергокалькулятор не гарантує якість вікна, він служить для перевірки задекларованих теплових характеристик вікна виробником або постачальником за умови якісного виготовлення.

  Наразі енергокалькулятор бере до уваги сонячну енергію, що надходить через вікно, і відповідно рахує зекономлені на кондиціонуванні приміщення у літній період кошти.

  Також система враховує орієнтацію вікна стосовно сторони світу, вид опалення (центральне, електричне, газове), наявність або відсутність затінку.

  Враховуючи параметри вікна: розміри, комплектуючі, архітектуру та локальний клімат, енергокалькулятор розраховує показники заощадження енергії, а також зменшення вуглецевого сліду у вигляді:

  • скорочення викидів СО2
  • кількості збережених дерев
  • пробігу легкового автомобіля

  На додачу, енергокалькулятор відображає коефіцієнт теплового опору Ro, коефіцієнт теплопередачі Uw, клас енергозбереження та інші параметри вікна. «Система вимірювання автоматично створює маркування енергоефективності вікна, – пояснюють у компанії. – Також калькулятор враховує кліматичні особливості 46 міст: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Київ, Кропивницький, Кривий Ріг, Лубни, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Овруч, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Феодосія, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ялта, Хуст, Асканія-Нова, Гайворон, Генічеськ, Кирилівка, Клепиніне, Ковель, Любашівка, Миронівка, Рахів, Ромни, Сарни, Семенівка – і прилеглих до них територій».

  Енергокалькулятор дозволяє покупцям перевірити заявлені теплоізоляційні характеристики вікон, менеджерам – наочно показати, що продукція відповідає нормам та забезпечить очікувану економію енергії, а виробникам – проілюструвати ефективність власних вікон результатами незалежних розрахунків.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші...

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  «Південмаш» замовив сталь для будівництва ракет у запорізького підприємства

  Держпідприємство «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» уклало угоду з приватною компанією «Лірен» про постачання металу на суму 74,38 мільйона...

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.Про це стало...

  США надасть додаткову допомогу Україні на $155 мільйонів

  Україна додатково отримає від Сполучених Штатів Америки допомоги в різних сферах на $155 мільйонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Влітку Windrose запускає регулярні авіарейси з Києва в Кривий Ріг

  Авіакомпанія Windrose в червні запускає регулярні авіарейси в три міста: Київ - Ужгород - Київ, Київ -...

  Три українські АЕС освоїли виробництво медичного кисню для лікарень

  Енергоатом готовий щодоби безоплатно постачати 5 тисяч літрів медичного кисню до лікарень Запорізької, Рівненської та Хмельницької областей.

  ArcelorMittal інвестує близько $1 мільярда в екологічну модернізацію виробництва в Кривому Розі

  Компанія ArcelorMittal впровадить в Україні інвестиційну програму «Сталевий мільярд», у рамках якої інвестує майже один мільярд доларів...

  “Моторс Січ” розпочала виконувати регулярні рейси зі столиці до Чернівців

  Аеропорт Чернівці 12 квітня прийняв перший регулярний рейс після перерви у роботі летовища довжиною в один рік.