9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

Українська компанія розробила калькулятор для визначення теплоізоляційних характеристик вікон в онлайн-режимі

 • Незалежна система вимірювання дозволяє менше ніж за хвилину розрахувати, скільки енергії та коштів заощаджують вже встановлені або представлені нині на ринку вікна.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Okna.ua.

  Представлена нова версія незалежного енергокалькулятора – самого детального з онлайн розрахунків теплоізоляційних характеристик вікон, який проводиться на підставі розмірів, архітектури, комплектуючих вікна і мікроклімату.

  Незалежна система вимірювання «Енергокалькулятор OKNA.ua» дозволяє менше ніж за 1 хвилину:

  •  розрахувати, скільки енергії і грошей можуть економити більшість вікон, пропонованих на ринку і тих, які пропонувалися раніше (враховуються понад 190 профільних систем і 20 типів склопакетів).
  • порівняти вікна від різних компаній.
  • порівняти вікна з тими, які вже встановлені, щоб розуміти, чи будуть вони тепліше і економічніше і на скільки.

  Результати розрахунку не залежать від конкретного виробника або постачальника вікон.

  Енергокалькулятор не гарантує якість вікна, він служить для перевірки задекларованих теплових характеристик вікна виробником або постачальником за умови якісного виготовлення.

  Наразі енергокалькулятор бере до уваги сонячну енергію, що надходить через вікно, і відповідно рахує зекономлені на кондиціонуванні приміщення у літній період кошти.

  Також система враховує орієнтацію вікна стосовно сторони світу, вид опалення (центральне, електричне, газове), наявність або відсутність затінку.

  Враховуючи параметри вікна: розміри, комплектуючі, архітектуру та локальний клімат, енергокалькулятор розраховує показники заощадження енергії, а також зменшення вуглецевого сліду у вигляді:

  • скорочення викидів СО2
  • кількості збережених дерев
  • пробігу легкового автомобіля

  На додачу, енергокалькулятор відображає коефіцієнт теплового опору Ro, коефіцієнт теплопередачі Uw, клас енергозбереження та інші параметри вікна. «Система вимірювання автоматично створює маркування енергоефективності вікна, – пояснюють у компанії. – Також калькулятор враховує кліматичні особливості 46 міст: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Київ, Кропивницький, Кривий Ріг, Лубни, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Овруч, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Феодосія, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ялта, Хуст, Асканія-Нова, Гайворон, Генічеськ, Кирилівка, Клепиніне, Ковель, Любашівка, Миронівка, Рахів, Ромни, Сарни, Семенівка – і прилеглих до них територій».

  Енергокалькулятор дозволяє покупцям перевірити заявлені теплоізоляційні характеристики вікон, менеджерам – наочно показати, що продукція відповідає нормам та забезпечить очікувану економію енергії, а виробникам – проілюструвати ефективність власних вікон результатами незалежних розрахунків.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  «Артем» провів випробування боєприпасів калібру 155-мм (фото)

  ДАХК «Артем», який входить до складу ДК «Укроборонпром» випробував власний боєприпас калібру 155 мм.

  Промислове виробництво в Україні зросло на 2,1%

  За січень-червень 2021 року обсяги промислового виробництва в Україні зросли на 2,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

  Літак Ан-70 відновив польоти після тривалого простою (відео)

  Середньомагістральний вантажний літак Ан-70, в рамках підготовки до святкового параду на День Незалежності, 23 липня повернувся у небо після тривалої перерви.

  На Запоріжжі аграрії відзначають значне збільшення врожайності

  Згідно з нинішніми даними, цього року урожай у Запорізькій області набагато більший у порівнянні з минулими роками.Про це...

  Дизель-потяг ДПКр-2 Крюківського вагонобудівного заводу проїхав вже майже мільйон кілометрів

  Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року та станом на 18 липня поточного року...

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  «Мотор Січ» виготовила на замовлення «Антонова» двигуни для літаків Ан-178 Повітряних сил ЗСУ

  Державне підприємство «Антонов» вже отримало двигуни для майбутніх транспортних літаків Ан-178 Повітряних Сил Збройних сил України.

  Шебелинський нафтопереробний завод подвоїть виробництво бензинів

  Шебелинський нафтопереробний завод (Šhebel) планує збільшити обсяг виробництва бензинів стандарту Євро-5 на 156 тис. тонн – до...

  “АрселорМіттал Кривий Ріг” вперше відправив з Миколаєва судно з рекордною партією металопродукції

  Металургійний комбінат "АрселорМіттал Кривий Ріг" вперше відправив морським транспортом з Миколаєва рекордну партію металопродукції.

  Українська компанія представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети

  Компанія «Темп-3000» на виставці «Зброя та безпека 2021» представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети.