9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Українська компанія Readdle найняла керівника з Apple, який очолить новий офіс в Долині

blankУкраїнська компанія Readdle, чиї додатки для iOS і macOS входять до числа найуспішніших у світі, відкриває новий офіс в Кремнієвій Долині. Очолить його Террі Бланшар, який до цього очолював Apple Mail, пропрацювавши в компанії в сумі шість років.

Йому доручили зібрати нову команду в Штатах. До цього Readdle фізично присутня тільки в Україні. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.UA.

Компанія Readdle відома своїми успішними додатками Scanner Pro, PDF Expert і Calendars 5, які неодноразово входили в рейтинги найкращих як за версією різних технологічних видань, так і самої Apple. Сьогодні Readdle активно розвиває свій поштовий клієнт Spark – конкурента Outlook, Gmail і EasilyDo Mail. Зараз Spark доступний на iPhone, iPad, Mac і Apple Watch.

Нова команда зосередиться саме на розвитку Spark. Шанс поїхати працювати над продуктом в Долину є не тільки у американських, а й українських розробників.

Ми набираємо людей і в Україні, і в Долині щоб побудувати майбутнє електронної пошти. У нас буде одна команда Spark з ротаціями між Долиною і Одесою. Вакансії можна подивитися тут, – розповів AIN.UA маркетинговий директор Readdle Денис Жаданов.

Він не уточнив, скільки людей увійде в нову команду – це ще не вирішено.

Ми поки складаємо roadmap розвитку Spark як продукту, в залежності від планів вже будемо розуміти, скільки людей необхідно там, – пояснив Денис.

Террі Бланшар для Readdle – цінне придбання, враховуючи його досвід роботи в Apple і фокус компанії на екосистему Apple. За словами Жаданова, Readdle НЕ зманювали Бланшара – він пішов з Apple в минулому місяці. Однак для українського IT це, можна сказати, прецедент – мало хто може похвалитися вихідцями зі світових гігантів у своїй команді.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають