9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 22 Січня, 2021

Українська IT-компанія розробила систему захисту товарів від підробок OnlyOriginal

 • Підключившись до системи, виробники товарів отримають можливість маркувати кожну одиницю товару унікальним цифровим кодом, який містить всю інформацію про походження товару.

  Як заявляють розробники OnlyOriginal, система пов’язує ідентифікаційні дані кожної одиниці товару в єдину базу і забезпечує доступність цих даних будь-якому користувачеві, який завантажить на свій гаджет додаток OnlyOriginal. Активувавши додаток OnlyOriginal на смартфоні, покупець зможе сканувати товари прямо в магазині та моментально отримувати інформацію, чи є товар оригінальним.

  «Образно кажучи, система OnlyOriginal – це база даних про походження товару, яку може побачити будь-який покупець через додаток OnlyOriginal на своєму смартфоні та переконатися, що купує оригінальний продукт, а не підробку, – коментує представник компанії-розробника Олександр Поліщук. – Всі дані кожної одиниці товару захищені. Кожен код OnlyOriginal унікальний, що зводить нанівець можливість копіювати цю маркування, як відбувається з етикетками та акцизними марками».

  Для підключення до системи автоматичної ідентифікації оригінального товару, виробнику необхідно придбати ліцензію у розробника і провести інтеграцію між програмними комплексами виробника і системою Only Original.

  Як заявляють розробники, впровадження системи OnlyOriginal забезпечить виробнику повну прозорість і контроль логістики продукції, від конвеєра до полиці магазину. До системи також може підключитися будь-яка компанія-дистриб’ютор, яка займається імпортом продукції та зацікавлена ​​захистити товар від підробок.

  «Ми бачимо майбутнє цієї системи як інфраструктури, яка зробить фальсифікацію товарів економічно нерентабельною і змінить принципи роботи всього ринку товарів повсякденного попиту в Україні, – коментує Олександр Поліщук. – Система моментального розпізнавання оригінальності товару безпосередньо з’єднає відповідального виробника, для якого важлива репутація бренду, із покупцями, які зацікавлені купувати якісні та оригінальні товари ».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Українські НПЗ значно збільшили впуск бітуму

  Протягом 2020-го року виробництво бітуму на українських НПЗ зросла на 50,3% - до 329,7 тис. тонн. Найбільший...

  Hapag-Lloyd запускає в Україні контейнерні поїзди

  Судноплавна компанія Hapag-Lloyd запускає блок-поїзди в Україні, які курсуватимуть з Одеси до Києва, Дніпра та Харкова.Передає Національний Промисловий...

  НАН України проведе повну інвентаризацію матеріально-технічної бази та земельних ділянок установ

  У 2021 році Національна академія наук України планує провести повну інвентаризацію матеріально-технічної бази та земельних ділянок установ.Про...

  “Антонов” замовив у США дослідно-конструкторську роботу для літака Aн-178-100Р

  Державне підприємство "Антонов", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", уклало з компанією зі Сполучених Штатів угоду щодо розробки дослідно-конструкторської роботи за...

  Вітчизняну сигнальну міну «Спалах» готують до прийняття на озброєння української армії

  Вітчизняна сигнальна міна «Спалах» від київського заводу «Маяк» готується до прийняття на озброєння Збройних Сил України.Про це повідомила пресслужба заводу...

  Держава профінансує реконструкцію восьми інфраструктурних об’єктів на Вінничині

  На Вінниччині цьогоріч ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку) профінансує реконструкцію восьми об’єктів «Великого будівництва» - семи інфраструктурних і одного «туристичного магніту».

  До України на ремонт прибув літак Ан-30 ВПС Болгарії

  До України прибув на ремонт літак повітряного спостереження Ан-30 Військово-повітряних сил Болгарії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Полтаві розпочали виробництво залізничних та автомобільних цистерн

  Полтавський вагонобудівний завод Групи ТАС виготовив для оператора рухомого складу ТАС-Логістик 10 нових залізничних цистерн.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Водолазна школа ВМС України отримала нові гідрокомбінезони

  Водолазна Школа Військово-морських сил ЗС України отримала нові костюми, мова йде про сучасні гідрокомбінезони сухого та мокрого...

  У Полтаві розпочали виробництво залізничних та автомобільних цистерн

  Полтавський вагонобудівний завод Групи ТАС виготовив для оператора рухомого складу ТАС-Логістик 10 нових залізничних цистерн.

  Український лоукостер Bees Airline анонсував перші рейси

  Новий український лоукостер Bees Airline запускає чартерні авіарейси з аеропорту «Київ» до Момбаса (Кенія). 

  У Карантинній гавані порту Одеси обробляються одночасно п’ять балкерів (фото)

  У Карантинній гавані Одеського морського порту обробляються одночасно п'ять суховантажів.Про це пише ЦТС...