9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Українець створив додаток, який дозволяє слухати і ділитися музикою в Facebook

Коли президент України закрив доступ до «ВКонтакте» (серед інших), дуже багато користувачів засмутилися через музику. Адже музичний розділ російської соцмережі для багатьох служив одночасно і колекцією улюблених композицій, і рекомендаційним і потоковим сервісом, і взагалі всім. У ньому було зручно знаходити, слухати і ділитися музикою безкоштовно. Завдяки зусиллям киянина Павла Поцелуева, все те ж саме тепер є в Facebook.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.ua

Розширення називається Spotifier. Воно дозволяє шукати музику, формувати плейлисти і слухати улюблені треки, не залишаючи інтерфейс Facebook, а ще ділитися композиціями в коментарях і публікаціях. Щоб встановити розширення, потрібно зареєструватися в Spotify (це можна зробити через VPN-сервіс, Павло рекомендує розширення Hola). Потім залишається лише встановити безпосередньо Spotifier і можна насолоджуватися музикою. Посилання на розширення для різних браузерів і інструкції по установці можна знайти тут.

blank

Щоб вставити аудіозапис в пост/коментар, потрібно спершу скопіювати посилання на неї. Робиться це прямо в плеєрі: потрібно натиснути правою клавішею миші по назві пісні і з’явиться меню, в якому потрібно вибрати опцію «Копіювати посилання». Потім це посилання залишається додати в пост і опублікувати.

Першу версію розширення Павло створив 18 травня, через два дні після сенсаційного указу. Воно було призначене для браузера Chrome, а його установка займає не більше 5 хвилин. Facebook-користувачі у відповідь щедро обдарували Павла лайками і хвилею схвалення в коментарях, після чого він вирішив зробити версії розширення для двох інших популярних в Україні браузерів: Firefox і Opera.

blank

Те саме почуття, коли можна прикріплювати музику до постів в Facebook, як це було у «ВКонтакте»

За словами Павла, найскладніше було зробити Firefox-розширення через погану сумісність з Chromium – зараз воно проходить перевірку в офіційному магазині браузера, але його можна завантажити і встановити вручну.

«Це були круті три дні. Я збираюся підтримувати продукт і далі, допілівать і перепилювати ще є що. Але важливий етап «Версія, яка мені подобається» досягнуто», –написав Павло в Facebook.

Розширення Spotifier безкоштовне і буде таким і далі, обіцяє його творець. Монетизувати його Павло не планує, проте він готовий прийняти подяку від користувачів на свій банківський або PayPal-рахунок.

За даними Поцелуева, Spotifier вже встановили близько 6000 чоловік і призначена для користувача база продовжує зростати.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають