9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Українець потрапив до 30-ти найкращих IT-підприємців Європи за версією Forbes

29-річний Денис Жаданов, віце-президент компанії Readdle потрапив до цьогорічного рейтингу Forbes 30 Under 30

Щороку укладачі рейтингу розглядають тисячі номінантів – співробітників стартапів, корпорацій, представників венчурного капіталу і кібербезпеки. Цей список скорочують до десятків імен, з яких потім вибирають 30 кращих для кожної категорії. Серед переможців рейтингу – співробітники Google Deep Mind, IBM та інших найвідоміших компаній.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Forbes

Починаючи з орендованої квартири в Україні і нульових інвестицій, Readdle вибудувала потужну екосистему додатків для продуктивності, серед них Spark, Documents, Scanner Pro … Додатки Readdle є лідерами в своїх категоріях, у них більш 75 млн заантажень і титул« Додаток року »у PDF Expert на Mac від Apple … , – так укладачі рейтингу обґрунтовують свій вибір.

В рейтингу юристів і політиків ще один представник нашої країни – 30 under 30 Law & Policy. Це – 28-річна Юлія Тичковський (Кочерган), співзасновниця Відкритого університету Майдану.

Нагадаємо, що у попередньому році в список Forbes 30 Under 30 в категорії Enterprise Tech потрапив Дмитро Запорожець, співзасновник стартапу GitLab.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають