9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Українець створив бот для відслідковування наявності пального на АЗС

В Україні продовжує спостерігатися дефіцит із пальним. Веб-розробник з Кропивницького Роман Багатий створив Telegram-бота PetrolAlertUA, який повідомить, щойно у вашому місті зʼявиться пальне.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ain.ua.

«У зв’язку із дефіцитом пального, довелось використовувати додатки мереж АЗС і карти додатка «ЛУН Місто» для пошуку станції, де міг би заправити своє авто. Але такий спосіб виявився трохи не зручним: доводилось постійно сидіти на картах і регулярно проклікувати всі станції на карті. Тому вирішив автоматизувати дану рутину для себе, але згодом переробив проєкт і для решти українців», – розповів AIN.UA автор бота.

Як він працює

  • Бот відслідковує наявність пального на АЗС найбільш поширених мереж України й одразу повідомляє своїх підписників, надсилаючи назву АЗС, адресу і тип пального, де вони зможуть заправити своє авто.
  • Агрегація даних відбувається із відкритих джерел самих мереж АЗС. Бот збирає дані, які мережі АЗС публікують на своїх сайтах та картах своїх АЗС.
  • На разі бот опрацьовує дані мереж WOG, OKKO, ANP та SOCAR. Однак Роман працює над тим, щоб найближчим часом додати нові мережі.

Щоб отримувати сповіщення, потрібно налаштувати бота під свої потреби. Для цього, згідно з інструкціями, необхідно обрати:

  • регіон, у якому ви знаходитесь, а також район та місто;
  • тип пального отримувати сповіщення: бензин, дизель або газ (можна обрати декілька варіантів).

За потреби налаштування можна змінити.

Останні новини:

Зараз читають