9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Україна стане другою країною у світі після США, що проведе перепис населення у співпраці з Apple

Міністерство цифрової трансформації та компанія Apple підписали Меморандум про співпрацю. З української сторони документ підписав Віцепрем’єр-міністр України — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. А зі сторони компанії Apple — Директор зі взаємодії з органами державної влади країн та регіонів Марк Леннон.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерство цифрової трансформації України.

З вересня 2021 року команда Мінцифри та представники Apple вели постійні переговори щодо спільних проєктів та розширення присутності компанії на українському ринку. Результатом стало підписання Меморандуму про співпрацю Мінцифри та Apple.

Відповідно до тексту документа сторони:

  • співпрацюватимуть у рамках запланованого перепису населення 2022-2023. Україна стане другою країною у світі після США, що проведе такий перепис у співпраці з Apple;
  • ділитимуться досвідом та експертизою у проєктах, пов’язаних з переходом до режиму paperless, та щодо покращення досвіду взаємодії громадян з органами державної влади;
  • розвиватимуть застосунок Дія для платформи iOS;
  • розвиватимуть ініціативи з цифрової грамотності;
  • розроблятимуть ініціативи щодо залучення цифрових технологій у сфері охорони здоров’я.

Також Мінцифри та Apple створять робочі групи. Вони відповідатимуть за розробку детальних планів відповідно до узгоджених ініціатив, надаватимуть експертну підтримку та проводитимуть зустрічі для роботи над спільними проектами.

«Підписання Меморандуму з Apple — важливий крок не тільки для цифровізації в Україні, а ще й для визнання наших здобутків у цій сфері у всьому світі. Ми вдячні компанії Apple за постійну співпрацю з нашим Міністерством та можливість впровадити найкращі світові рішення для досягнення нашої найголовнішої цілі — перетворити державу на зручний та ефективний сервіс, якому хочеться довіряти», — зазначив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

До того ж Apple співпрацюватиме з Мінветеранів — допомагатиме в цифровізації та аудиту ветеранів, ведення електронних записів про стан здоровʼя ветеранів поточними напрацюваннями щодо збору та обробки інформації з гаджетів від компанії Apple. А також впровадженням телемедицини для ветеранів із віддалених куточків країни.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають