9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Україна підписала міжнародну декларацію про майбутнє інтернету

ЄС, США і партнери представили Декларацію щодо майбутнього інтернету, до якої приєдналися загалом 60 учасників, включаючи Україну.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства цифрової трансформації України.

“Сьогодні спільно зі США, Європейською комісією, Великою Британією, Австралією, Канадою, Новою Зеландією та Японією Україна підтвердила свій намір розвивати безпечний простір в інтернеті для всіх”, – йдеться у повідомленні.

У Мінцифри вважають, що співпраця з провідними країнами допоможе нам протидіяти:

  • поширенню дезінформації та недостовірної інформації,
  • шкідливій кіберактивності,
  • обмеженню доступу до інтернету,
  • незаконному стеженню тощо.

Перша консультативна робоча зустріч в рамках Декларації щодо майбутнього інтернету відбудеться наступного місяця. Всього наразі долучилося 60 країн. Як очікується, влітку 2022 року буде проведене масштабний захід за участю всіх зацікавлених сторін для визначення подальших дій із реалізації викладених в Декларації принципів вільного та безпечного глобального інтернету.

Декларація та її керівні принципи не є зобов’язуючим правовим документом. Водночас вони будуть використовуватися як орієнтир для органів державної влади та громадян, для бізнесу та громадських організацій.

Останні новини:

Зараз читають