9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

“Укравтодор” розробив єдину систему управління станом доріг E-ROAD

“Укравтодор” розробив єдину систему управління станом доріг E-ROAD, яка містить інтерактивну карту дорожніх робіт з інформацією про контракти підрядників і актуальному ході будівництва.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що E-ROAD супроводжує всі етапи відновлення та утримання автодоріг або штучних споруд: від планування та розробки проєкту до ремонту або будівництва.

“Система дозволяє в реальному часі стежити за виконанням робіт на дорогах, забезпечуючи прозорість у взаємодії між службами автомобільних доріг в областях (САД) і підрядними організаціями, а також між САД і “Укравтодором”, – зазначають в українській дорожній компанії.

Також повідомляється, що завдяки використанню оперативних та об’єктивних даних E-ROAD – контроль за використанням коштів, дотримання термінів робіт стає ще більш жорстким. Інформація в системі оновлюється щодня, завдяки чому оперативність прийняття рішень замовниками робіт зростає.

У Держагентстві автодоріг підкреслили, що перевагами застосування інформаційної системи E-ROAD є автоматичне визначення пріоритетних проєктів, оперативна обробка пропозицій від Служб автомобільних доріг, можливість створення і порівняння “версій” плану фінансування.

Також система дає можливість відстеження контрольних дат і фізичних показників за основними видами робіт, оперативно-фінансового виконання, обсягів перерахованих коштів підряднику.

Крім того, E-ROAD обробляє надану системою WIM інформацію щодо потоку транспортних засобів і здійснених порушень в розрізі годин або днів, суми потенційних штрафів, забезпечує можливість пошуку порушника за номерним знаком.

В “Укравтодорі” додали, що поки E-ROAD – тільки для внутрішнього користування, але агентство працює над додатковим функціоналом для громадян, завдяки якому вони зможуть брати участь в процесі контролю.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають