Украерорух замовив сучасне обладнання приймально-передавальних радіоцентрів

2405
Фото: ЦТС
 • 30 травня Украерорух підписав контракт на поставку сучасного обладнання для 12 приймально-передавальних радіоцентрів з функцією VoIP на території України. Передає Крила.

  Як повідомила прес-служба Украероруху, контракт підписали в Центральному офісі Украероруху провідний менеджер з міжнародних продажів Цветанка Коларова, менеджер з продажу Нікола Фарнабі з компанії Park Air Systems (Великобританія) і заступник директора з управління активами Олександр Доценко.

  «Протягом двох років ми плануємо реалізувати цей проект, який сприятиме підвищенню рівня безпеки польотів в українському небі», – зазначив Олександр Доценко під час підписання контракту.

  За результатами двохетапного тендеру, проведеного за правилами та процедурам Європейського банку реконструкції й розвитку (ЄБРР), саме Park Air Systems була визначена в якості постачальника необхідного для Украероруху сучасного обладнання. Вартість проекту — втричі менше попереднього оціночного бюджету, який формувався консультантом ЄБРР на стадії розробки плану закупівель і становить 1,4 мільйона євро.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here