9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Украерорух замовив сучасне обладнання приймально-передавальних радіоцентрів

30 травня Украерорух підписав контракт на поставку сучасного обладнання для 12 приймально-передавальних радіоцентрів з функцією VoIP на території України. Передає Крила.

Як повідомила прес-служба Украероруху, контракт підписали в Центральному офісі Украероруху провідний менеджер з міжнародних продажів Цветанка Коларова, менеджер з продажу Нікола Фарнабі з компанії Park Air Systems (Великобританія) і заступник директора з управління активами Олександр Доценко.

«Протягом двох років ми плануємо реалізувати цей проект, який сприятиме підвищенню рівня безпеки польотів в українському небі», – зазначив Олександр Доценко під час підписання контракту.

За результатами двохетапного тендеру, проведеного за правилами та процедурам Європейського банку реконструкції й розвитку (ЄБРР), саме Park Air Systems була визначена в якості постачальника необхідного для Украероруху сучасного обладнання. Вартість проекту — втричі менше попереднього оціночного бюджету, який формувався консультантом ЄБРР на стадії розробки плану закупівель і становить 1,4 мільйона євро.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають