9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

У ЗСУ відкрили Школу спеціалістів зв’язку та кібербезпеки

У Збройних Силах України запрацювала Школа спеціалістів зв’язку та кібербезпеки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Її відкрили на базі 179 об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку, розташованому на Полтавщині.

blank
Фото: АрміяInform

До Школи спеціалістів зв’язку та кібербезпеки набрали перших курсантів з близько 50 військовослужбовців ЗС України служби за контрактом.

«Протягом двомісячного терміну у нас проходитиме підготовка як сержантів базового рівня, так і начальників комплексних апаратних зв’язку. Причому упродовж фахової підготовки за спеціальностями курсанти опановуватимуть і програму розвитку командирських якостей ланки молодших командирів», – розказав начальник школи підполковник Сергій Михайліченко.

Їх навчальні програми передбачають і підготовку екіпажів комплексних апаратних зв’язку та організацію управління при їхньому розгортанні.

Програма навчання та матеріально-технічна база школи складені з урахуванням досвіду бойових дій з відсічі російської агресії на території Донецької та Луганської областей.

Такий підхід надалі максимально скорочує строки приведення апаратури та обладнання у вищі ступені бойової готовності та якісної організації зв’язку.

blank
Фото: education.ua

Новацією навчання у школі спеціалістів зв’язку та кібербезпеки, стало посилене вивчення іноземної мови.

Це у великій мірі сприятиме не тільки розвитку комунікації з іноземними колегами за фаховими напрямками, а й значним кроком у особистому самовдосконаленні військовослужбовців Збройних Сил України.

Школа спеціалістів зв’язку та кібербезпеки найближчим часом очікує близько сорока військовослужбовців-зв’язківців, що є кандидатами до складу окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають