9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

У Житомирському військовому інституті імені Корольова відкрили кіберполігон

На новоствореній кафедрі захисту інформації та кібербезпеки Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова (ЖВІ) відкрили кіберполігон.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Зазначається, що це стало можливим завдяки ініціативі та фінансовій підтримці з боку ТОВ «Науково-виробничий центр «Інфозахист».

НВЦ «Інфозахист» придбало сучасне програмне та апаратне забезпечення, яке є ядром навчально-лабораторного комплексу.

Як повідомили фахівці НВЦ «Інфозахист», кіберполігон – це хаб, де курсанти та студенти можуть проводити дослідження та відпрацьовувати заходи протидії гібридним впливам у кіберпросторі, де можна займатись науковими розробками, проводити практичні заняття та організовувати змагання.

«Це реальна можливість ще під час навчання практично відпрацювати особливості протидії інформаційним загрозам у кіберпросторі: від створення та випробування новітніх технологій, тестування комп’ютерних систем і мереж на проникнення до відпрацювання заходів протидії гібридним впливам в кіберпросторі», – розповідають фахівці.

Технічний директор цієї компанії Ярослав Калінін є випускником Житомирського військового інституту.

«Ми вкладаємось у створення бази для підготовки професійних кадрів у сфері кіберзахисту, яких нині на ринку праці дуже бракує. Адже сьогоднішні студенти та курсанти – це фундамент армії майбутнього, хребет нашого війська, що буде вже за 10–15 років», – зазначив Ярослав Калінін.

Зазначимо, у липні 2020 року СБУ розкрила деталі з кібербезпеки України.

За пів року СБУ нейтралізувала 300 кібератак на об’єкти критичної інфраструктури. До цих кібератак були причетні майже 20 хакерських угруповань.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають