9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

У Вінниці ввели онлайн-систему контролю лікарів

Відтепер відвідувачі центрів первинної медико-санітарної допомоги у Вінниці мають можливість залишати свій відгук через онлайн-сервіс Revizion в якому можуть розповісти про якість надання медичної допомоги сімейними лікарями.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку Вінницької міської ради.

Система збирає та групує оцінки споживачів послуг, після чого керівники закладів аналізують цю інформацію і вирішують проблемні ситуації. Також є можливість сформувати рейтинг медзакладу чи лікаря. Впродовж тестового місяця вже було отримано понад 80 відгуків.

Цей проект допоможе налагодити більш якісний зв’язок з пацієнтами, оцінити роботу лікарів, моніторити ситуацію та оперативно реагувати. Наразі сервіс працює у тестовому режимі, і ним вже скористалось 80 вінничан, – зазначила заступник міського голови Галина Якубович.

Для того щоб скористатися сервісом необхідно лише відсканувати QR-код, який розміщений на кабінетах лікарів. Після чого пацієнт без жодної реєстрації одразу потрапляє на сторінку оцінювання і ставить оцінку за критеріями відповідальності медичного персоналу та загальна оцінка певними параметрами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають