9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

У мобільному додатку «Нова Пошта» з’явилася можливість оплатити доставку посилки за іншу людину

Українська компанія «Нова Пошта» повідомила, що в мобільному додатку сервісу кур’єрської доставки з’явилася функція, яка дозволяє здійснити оплату за доставку замовлення за третю особу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ITC.ua.

Таким чином, можна заплатити за доставку, яку замовив хтось із близьких (наприклад, батьки), в результаті їм не доведеться оплачувати послуги за допомогою готівки.

Щоб здійснити оплату таким чином, треба:

  • Дізнатися номер експрес-накладної від одержувача посилки.
  • Відкрити в мобільному додатку «Нова Пошта» вкладку «Мої відправлення» – «Відстежити» і здійснити пошук експрес-накладної телефоном.
  • У вкладці «Інформація про посилку» з’явиться кнопка «Повна інформація про посилку».
  • Далі слід натиснути на неї та ввести номер телефону одержувача посилки, на який зареєстровано відправлення.
  • Опція сплати відправлення буде активована.

Щоб скористатися послугою, мобільний додаток «Нова Пошта» має бути оновлено до останньої версії. Функція доступна для грошових переказів на користь юридичних і фізичних осіб, а також послуг доставки «Нова Пошта». Посилка повинна бути фізично передана в «Нову пошту» відправником. Якщо відправка слідує з кур’єром за адресою, опція недоступна в разі необхідності одночасно сплатити вартість товару на користь юридичної особи та послуги «Нова Пошта». Якщо для такого відправлення необхідно оплатити послуги доставки або грошовий переказ на користь фізичної особи, опція доступна.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають