9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

У Львові за проїзд можна заплатити через смартфон

blank
Фото (с) city-adm.lviv.ua

Львові за проїзд в трамваї можна заплатити через смартфон. Це перший подібний проект в Україні.

Спочатку послугу ввели в трамваї № 8. Він їде з центру міста до району Сихів. Це найбільший спальний район міста. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Gazeta.ua

В салоні трамваїв наклеїли плакати із QR-кодом. Його потрібно сфотографувати та увійти до додатку Приват24. Там квиток слід “закомпостувати” та показати контролерам.

“Ви можите використати картку будь-якого банку. Підключаєте її до Приват24 і оплачуєте проїзд”, – каже директор Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Андрій Якимів.

“Пасажири більше не зможуть користуватися закомпостованими квитками декілька разів. Також ми хочемо впровадити можливість купувати через смартфон місячні проїздні картки. А також сплачувати штрафи за проїзд без квитка. Контролерів буде більше. Зараз наші працівники можуть у вільний від роботи час працювати, як контролери”, – каже директор ЛКП “Львівелектротранс” Михайло Сидорович.

Також він пообіцяв, що в електротранспорті облаштують розетки для підзарядки гаджетів.

Крім того в місті працюють над запровадженням контактного електронного квитка.

“У п’ятницю у Львові був голова представництва Європейського банку реконструкції і розвитку. Відтак вже вдалося визначити консультантів, які будуть працювати зі Львовом. Тому запровадження е-квитка очікують вже на кінець цього або початок наступного року. Але ми також повинні дбати і про якісний транспорт. За перші 15 мільйонів євро, які отримаємо від ЄБРР, ми маємо намір придбати нові тролейбуси та автобуси. Наше завдання до 2020 року оновити 70 відсотків усього громадського транспорту Львова”, – каже міський голова Львова Андрій Садовий.

В майбутньому таку систему планують запровадити в усіх трамваях та тролейбусах міста.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають