9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

У Львові розробили додаток, що визначає рівень знань студентів

Навесні 2017 року НУ «Львівська Політехніка» оголосив конкурс на розробку додатку, який допоміг би викладачам отримувати належний зворотний зв’язок від студентів. Переможцем став додаток Сlickers.

Головна ідея Clickers полягає у тому, що у режимі реального часу викладач лише у кілька «кліків», без подвійних листочків і довгих перевірянь контрольних, одразу ж може дізнатись реальний рівень знань студентів. Розробка дозволяє зібрати статистичні дані, щоб зрозуміти, який рівень знань студентів загалом, а також інформацію про те, як відповів кожен конкретний студент.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi

Є у додатку і окрема функція для студентів – анонімні коментарі. Cтуденти можуть написати, що вони думають про рівень викладання педагога. Додаткові матеріали у додатку також можна завантажити. Студент просто натискає на кнопку і переходить до усіх матеріалів, які йому хоче подати викладач, і одразу ж переглядає або завантажує те, що йому потрібно.

Це дуже нагадує тестування на ЗНО. Є запитання, є декілька варіантів відповіді. Викладач оголошує, що зараз у додатку з’явиться запитання. Студент має обмежену кількість часу, щоб відповісти. І одразу видно загальну картину знань, – каже Людмила Гелетій, одна з розробниць додатку

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають