9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

У Львові будують котеджне містечко для IT-спеціалістів

IT Village буде реалізований у форматі традиційних американських приміських районів

У 2017 році Львівський IT-Кластер вже побудував будинок для IT-фахівців “IT-House”. На цей раз компанія побудує для айтішників ціле котеджне містечко. Мета проекту – створення активної спільноти сусідів, представників креативного класу з IT-сфери.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

Загальна площа комплексу становить 17 га. Розташовано комплекс в селі Нагоряни, Пустомитівського району, що в 9 км від Львова. Планується побудувати 133 окремих будинки різної площі та дизайну для IT-фахівців та їх сімей. Територія містечка матиме цілодобову охорону. Крім будинків, на території комплексу буде також загальна зона для відпочинку, спортивний майданчик для дітей, дитячий сад та супермаркет.

Оселитися в IT Village зможе будь-який працівник IТ-сфери, незалежно від посади і досвіду роботи. Вартість будинків, в залежності від конфігурації, становитиме $ 80 000-100 000.

IT Village, як і його попередник IT-House – некомерційний проект. Основні його інвестори – майбутні мешканці, а землю під об’єкти виділяють місцеві влади. Будівництво будинків почнуть в серпні-вересні, а завершити планують за 2-2,5 року.

Ідея наших проектів в тому, щоб згуртувати однодумців. Люди, які нас оточують – це гарантія того, що життя буде комфортною, буде цікаво спілкуватися і знайомитися з сусідами, організовувати події, спільно управляти власним простором і проявляти ініціативу щодо його поліпшення, – розповів СЕО Львівського IТ-Кластера Степан Веселовський.

Перший інфраструктурний проект кластера IT-House був завершений у 2016 році і офіційно представлений в минулому році. Також в цьому році стартує будівництво найбільшого інфраструктурного проекту Львова – технопарку Innovation district IT Park, який стане епіцентром IT-індустрії Львова з офісами IT-компаній, університетом, сучасними лабораторіями, стартап-акселераторами і т.д.

Останні новини:

Зараз читають