9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

У Києві працюють над створенням цифрового туристичного хабу

У Києві створять новий цифровий туристичний культурний хаб, про що повідомив керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) та заступник голови КМДА Петро Оленич.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Вже команда працює над туристично-культурним хабом, оцифровкою об’єктів культурної та туристичної інфраструктури”, – зазначив Оленич.

Він розповів, що на порталі з’являться нові 3D-тури, можна буде дізнатися про туристичні локації, актуальні події та отримати іншу корисну інформацію: про туристично-інформаційні центри, карту метро, ​​міський транспорт тощо.

Детальніше про те, які локації планують оцифрувати, розповів директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Олег Половинко.

“На початку нового року кияни та гості міста зможуть віртуально побувати у наступних локаціях: Київський зоопарк; станція метрополітену “Золоті Ворота”; печери Києво-Печерської лаври; пішохідно-велосипедний міст; музей “Золоті Ворота”; парк “Наталка”; музей Михайла Булгакова; Замок Річарда Левине серце (екстер’єр) та панорама Лисої гори; Пейзажна алея”, – повідомив він.

Він додав, що новий культурний туристичний хаб стане магнітом як для внутрішніх туристів, так і іноземців.

Останні новини:

Зараз читають