9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

У Київському Метрополітені з’явиться 3G/4G Інтернет

Українські мобільні оператори вирішили спільно знайти нового підрядника для будівництва 3G / 4G-мережі в київському метро

Українські мобільні оператори майже домовилися знайти нового підрядника для будівництва 3G / 4G-мережі в київському метро, ​​яку зможуть спільно використовувати всі учасники угоди. Відповідний тендер може відбутися вже в першому кварталі 2018 року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на LIGA.net

Будівництво загальної інфраструктури для всіх українських операторів є найбільш розумним і економічно обгрунтованим варіантом розвитку 3G / 4G-мережі в київському метро. Будувати і обслуговувати її буде єдиний підрядник, що надає свої послуги операторам “під ключ”. Передбачається, що мережі для стандартів 3G і 4G будуть будуватися і працювати одночасно, користувачі зможуть самостійно вибрати відповідну для себе мережу. При цьому 4G буде використовуватися тільки для передачі даних, а 3G – для передачі даних і голосового зв’язку.

Загальна вартість проекту за різними оцінками складає близько 270-300 млн грн, при цьому оператори домовилися поділити витрати на впровадження рівномірно, тобто кожному з великої трійки доведеться заплатити близько 100 млн грн.

З’явитися 3G / 4G в київському метро може вже через рік після проведення тендера, тобто в кінці 2018 року, або на початку 2019 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають